Stromy obsypané květy a atmosféra jara – to je máj, lásky čas. Pro mnohé nejkrásnější období roku.  A také měsíc růžového vína. Je stejně svěží jako jarní vzduch a svou barvou připomíná rozvité květy. Navíc se krásně snoubí se širokou školou pokrmů. Užijte si letos květen nejen ve společnosti své milované polovičky, se kterou Vás čekají procházky v přírodě, korunované polibkem pod rozkvetlou třešní, ale také oblíbeného nápoje. Přibalte deku, skleničky a něco dobrého k jídlu a užijte si příjemně romantické odpoledne!

Bohemia Sekt Bohemia Sekt Prestige rosé brut

Prvotřídní šumivé víno Bohemia Sekt Prestige rosé brut se vyrábí tradiční metodou kvašením v láhvi. Jeho výjimečné cuvée tvoří rosé odrůd Zweigeltrebe a Svatovavřinecké. Má světle lososovou barvu, již zdobí odstíny růžového zlata a jemné dlouhotrvající perlení. Ovocná vůně lesních jahod a malin vás překvapí, stejně jako jeho svěží, lehká chuť. Určitě jej vyzkoušejte ke grilovaným rybám, krevetám, humřímu masu, lehkým zeleninovým salátům a čerstvému ovoci. Možno zakoupit také na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 249 Kč.

 

Bohemia Sekt Bohemia Sekt rosé demi sec

Lososově růžové víno se svěží, jemnou ovocnou vůní a nasládlou, polosuchou chutí. Pro cuvée jsou pečlivě vybírány modré hrozny. Jeho jemné dlouhotrvající perlení povzbuzuje chuť především v kombinaci s dezerty či zmrzlinou. Doporučujeme omamné spojení s kvalitní čokoládou – podle sexuologa Jaroslava Zvěřiny se jedná o účinné afrodiziakum pro večery ve dvou! Možno zakoupit také na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena: 129 Kč.

 

Bohemia Sekt Víno Mikulov Sommelier Club Cabernet Sauvignon rosé 2014 kabinet

Řada Víno Mikulov Sommelier Club je určená všem, pro které je víno vášní i koníčkem. Nejinak je tomu u tohoto rosé. Jeho krásná, lososově růžová barva, jemná ovocná vůně připomíná čerstvé maliny, ostružiny či jahody, osvěžující, šťavnatá, středně plná chuť. Doporučujeme ho ke grilovaným pokrmům, lehkým salátů, drůbežímu masu a rybám. Možno zakoupit také na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 139 Kč.

 

Bohemia Sekt Habánské sklepy Zweigeltrebe Rosé

Ochutnejte Zweigeltrebe Rosé z Habánských sklepů, které díky tradici čtyř staletí vyniká neopakovatelným charakterem. Starorůžová barva s vůní připomínající třešně a jahody potěší nejvíce v kombinaci s grilovaným masem a zeleninou či lososem. Neodolatelná je však i kombinace s čerstvým ovocem. Možno zakoupit také na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 99 Kč.

Reklama