Lancôme vytvořil výjimečnou novou vůni, která je novým pohledem na umění vysokého parfumářství. Magnifique je vzácnou a jedinečnou vůní stvořenou k obrazu své múzy, k obrazu každé ženy, která oslavuje každý okamžik svého života a raduje se z něj. Odhaluje veškerou vášeň ženství a všechno to, co je na něm úchvatné. Magnifique vyvolává pocity naplno projevené lásky a vášně v moderní a pulzující Paříži – v okouzlujícím, vášnivém a tajemném městě.

Flakon vůně Magnifique

Flakon vůně je rubínově rudý, s jemně broušenými fazetami. Ztělesňuje luxus a umění. Lesklý, stříbrný kroužek a křišťálová zátka broušená jako diamant dodávají flakonu úchvatnou jiskru. Tělo flakónu ztělesňuje vitalitu a energičnost. Je originální a moderní. Hmotnost skla flakonu plně odráží hodnotu vůně, kterou v sobě ukrývá.

 

Žena vůně Magnifique

Žena vůně Magnifique je smělá a vášnivá zároveň, její osobnost odhaluje skutečnou vášeň.

 

Charakteristika vůně

Magnifique je dřevitá, květinově kořeněná vůně.

  • Horní tóny neboli hlava: Šafrán - velmi vzácný a kořeněný horní tón. Vřelé, smyslné a jedinečné koření.
  • Střední tóny neboli srdce vůně tvoří tóny růží a dělají ji neobyčejně ženskou. Dodávají ji nádech lehce ovocné svěžesti a vytváří rozmanitou a luxusní vůni.
  • Základní tóny: Dřevo nagarmota, dřevitý základ, který dává vůni charakter a sytost. Dřevo nagarmota je vzácné a tajemné, pochází z Indie a z botanického hlediska patří do rodiny papyrů. Jde o velmi vzácné dřevo a jako takové je v parfumářství používáno velmi zřídka.

Tvář vůně

Anne Hathaway - smělá a zářivá žena. Je perfektním ztělesněním moderní ženskosti.

Anne Hathaway je považována za jednu z nejtalentovanějších hereček své generace a časopisem People byla zvolena mezi 50 nejkrásnějších žen světa.


Lancôme ji vybral pro její talent a krásu, a samozřejmě pro její charakter, její odhodlání a upřímnost.

 

Podívejte se Anne Hathaway a Magnifique na videu:

 

 

Prestižní kolekce luxusních vůní

Magnifique Eau de Parfum je nabízena ve variantách 30 ml, 50 ml a 75 ml. Doplněním řady je hedvábné parfemované tělové mléko a parfemovaný sprchový gel. 

 

Doporučené ceny

 

Magnifique EDP (30 ml) 1590 Kč / 1850 Sk

Magnifique EDP (50 ml) 2260 Kč / 2800 Sk

Magnifique EDP (75 ml) 2900 Kč / 3720 Sk

Magnifique parfemované tělové mléko 1270 Kč / 1650 Sk

Magnifique parfemovaný sprchový gel 1100 Kč / 1430 Sk

Reklama