62b18620e64b6obrazek.png

Laboratories Novexpert představují řadu s magnéziem, které v kombinaci s probiotiky a postbiotiky poskytuje pozoruhodné zklidňující účinky i té nejcitlivější pleti. Produkty této řady navíc obsahují exkluzivní patentovanou látku Novaxyline, která přispívá k omlazení pleti.


Doplňte si svou beauty výbavu o Čisticí hydro-biotické mléko s magnéziem, které šetrně odstraní váš make-up, posílí hydrolipidový film a mikrobiotickou flóru pleti. Hydro-biotický krém s magnéziem díky cíleným prebiotikům, výtažkům ze lničky seté a kyselině hyaluronové vaši pleť dlouhodobě zklidní, vyživí, hydratuje a chrání.

62b184d19d4d9obrazek.png

Více najdete zde

Nezapomeňte využít dárek k nákupu přípravků kosmetiky NOVEXPERT nad 590 Kč, Hydratační mlhu s magnéziem 150 ml pro osvěžení, hydrataci a zklidnění pleti kdykoliv během dne.*

62b185fdd6f5dobrazek.png

Dopřejte své pleti to nejlepší se 100 % přírodní, 100 % účinnou kosmeceutickou péčí Laboratoires Novexpert.
*Nabídka platí od 1.6. do 31.6. 2022 nebo do vyčerpání zásob dárku.

*Akce platí na celou značku Novexpert

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Propojuje sílu přírody s moderními technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které pokožka snadno přijímá. Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy. Kvalitu kosmetiky Novexpert potvrzuje certifikace ECOCERT.

62b1851758bc4obrazek.png

Více najdete zde

Reklama