Ženu sotva nadchne panák rumu, muži zase pravděpodobně ohrnou nos nad smetanovým likérem. Co takhle sklenku pití, které dokáže nadchnout svalnatou i křehkou část pokolení? Magister a Magister Bohém to díky unikátní bylinkové kompozici dokážou! Pojďte s námi objevit jedinečnou magii chuti! Chuti, která umocní romantiku posezení ve dvou, ale dokáže i rozproudit zábavu při posezení party přátel.

Magister

Bylinný likér Magister byl na trh uveden v roce 2000 a od té doby si vybudoval na trhu významnou pozici. Nezaměnitelnou hořkosladkou bylinnou chuť, temně rudou barvu a elegantní láhev ocení všichni milovníci dobrého a netradičního pití. Magister totiž ví, jak být „in“ a přinášet nekonvenční zážitky. Není sladký ani příliš hořký, je dost silný i jemný zároveň. Charakter Magistra vytváří pouze přírodní komponenty. Bohatou chuť získává Magister z jedinečné směsi bylin a koření z celého světa, v níž nechybí hořec, levandule, koriandr, muškátový květ či galganový kořen. Bylinky předávají své tajemství nejjemnějšímu lihu, v němž se louhují po několik měsíců. Stejně dlouhou dobu pak Magister zraje v dubových kádích do své nezaměnitelné a naprosto vyvážené chuti.

Receptura Magistra Bohém vychází z tradice Magistra, ale byla komponována tak, aby výsledný produkt byl velmi osvěžující a lehce pitelný. Toho bylo dosaženo spojením nejjemnějšího lihu s výhradně přírodními ingrediencemi. Obsahuje například výtažky z lékořice, pomeranče, skořice a dalších bylin, které vytváří harmonickou kombinaci jemně hořké chuti s lehce sladkým akcentem. Svěžest produktu podtrhuje i světlá barva, která není v této kategorii příliš obvyklá. Samozřejmostí je několikaměsíční zrání v dubových kádích přispívající k vyváženému a komplexnímu projevu v chuti, barvě i vůni.

Magister a Magister Bohém prostě nikdy nezklamou. Vynikající jsou vychlazené v čisté podobě, ale poslouží i při přípravě nepřeberného množství originálních míchaných drinků. Výborně se hodí na osvěžující letní koktejly, ale zima za okny spíš vybízí připravit si něco na zahřátí.

Vyzkoušejte naše tipy!

magisterHořké pokušení
4 cl Magister , ½ džus jahoda, ½ džus černý rybíz
Suroviny nadávkujeme do hrnce (sklenice), zahřejeme a teplé servírujeme.

magisterBohémský čaj
4 cl Magister Bohém, 3 plátky citrónu, 4 lístky máty, zelený ledový čaj
Suroviny nadávkujeme do hrnce (sklenice), zahřejeme a teplé servírujeme.