Ostré ledové vločky štípou do tváře, studený vzduch svírá plíce při každém nadechnutí, pod nohama křupe zmrzlý sníh a ruce jsou úplně zkřehlé. Generacemi prověřeným a osvědčeným životabudičem ztuhlého těla a pokleslého ducha za dlouhých zimních večerů je horký nápoj s kapkou něčeho ostřejšího.

Co ale vyzkoušet něco originálnějšího, než obyčejný grog nebo svařák? Opusťte vyšlapanou cestičku a zkuste sobě a svým blízkým připravit na zahřátí něco nového a netradičního! Vynikajícím základem pro přípravu horkých míchaných nápojů jsou bylinné likéry Magister a Magister Bohém.

Magister

Magister je charakteristický nezaměnitelnou hořkosladkou bylinnou chutí, kterou získává z jedinečné směsi bylin a koření z celého světa, v níž nechybí hořec, levandule, koriandr, muškátový květ či galganový kořen. Bylinky se louhují několik měsíců v jemném lihu a svoji harmonii pak Magister dotváří při zrání v dubových kádích. Magister Bohém byl komponován jako velmi osvěžující a lehce pitelný bylinný likér. Obsahuje například výtažky z lékořice, pomeranče, skořice a dalších bylin, které vytváří harmonickou kombinaci jemně hořké chuti s lehce sladkým akcentem.

Vyzkoušejte je v horkých nápojích, jejichž receptury vymysleli a otestovali přední čeští barmani. Uvidíte, že budete výsledkem příjemně překvapeni!

magisterHořké pokušení
4 cl Magister , ½ džus jahoda, ½ džus černý rybíz
Suroviny nadávkujeme do hrnce (sklenice), zahřejeme a teplé servírujeme.

MagisterMagister Latté
4 cl Magister , horké mléko, 1 cl skořicový sirup, káva (espresso)
Mléko našleháme a nalijeme spolu s Magistrem a skořicovým sirupem do sklenice, přidáme vyšlehanou mléčnou pěnu a zalijeme espressem.

magisterBohémský čaj
4 cl Magister Bohém, 3 plátky citrónu, 4 lístky máty, zelený ledový čaj
Suroviny nadávkujeme do hrnce (sklenice), zahřejeme a teplé servírujeme.

MagisterBohémský punč
4 cl Magister Bohém, skořice, hřebíček, pomeranč, limetka, citrón, koktejlová třešeň, ½ džuš jablko, ½ džus hruška
Suroviny nadávkujeme do hrnce (sklenice), zahřejeme a teplé servírujeme.

Více na www.magister.cz

Reklama