Magister Bohém Máte rádi míchané nápoje? Milujete posezení někde venku, pod letní oblohou s přáteli? Bavíte se, popíjíte chutné míchané drinky, dáte si dobrou večeři... to je chuť pravého léta!

Rádi bychom vás na letní strunu naladili ještě více a uvedli vás do chutí míchaných nápojů s bylinným likérem Magister Bohém!

Magister Bohém navazuje na úspěchy bylinného likéru Magister, který byl na trh uveden v roce 2000. Od té doby si značka Magister vybudovala ve svém segmentu významnou pozici a dosahuje mimořádně stabilních prodejů. Bohatou chuť získává Magister z jedinečné směsi více než 40 bylin a koření z celého světa, v níž nechybí hořec, levandule, koriandr, muškátový květ či galganový kořen.

Receptura Magistra Bohém byla komponována tak, aby výsledný produkt byl velmi osvěžující a lehce pitelný. Toho bylo dosaženo spojením nejjemnějšího lihu s výhradně přírodními ingrediencemi. Obsahuje například výtažky z lékořice, pomeranče, skořice a dalších bylin, které vytváří harmonickou kombinaci jemně hořké chuti s lehce sladkým akcentem. Svěžest produktu s 28 % alkoholu podtrhuje i světlá barva, která není v této kategorii příliš obvyklá. Samozřejmostí je několikaměsíční zrání v dubových kádích přispívající k vyváženému a komplexnímu projevu v chuti, barvě i vůni.

Magie chuti, to je Magister Bohém

Výborně chutná samotný vychlazený i jako součást míchaných nápojů:
Máme pro vás tipy, které musíte ochutnat!

Magister Bohém Růžový sen:
Ingredience:
5 cl Magister Bohém
10 cl pomerančového džusu
10cl ananasového džusu
1,5 cl grenadiny

Postup:
Do šejkru vložíme led, poté nadávkujeme Magistr Bohém, grenadinu, pomerančovou a ananasovou šťávu, vše dobře prošejkrujeme a scedíme do skleničky na led.

Magister Bohém Okurkový úsměv
Ingredience:
4 cl Magister Bohém
8 cl Tonic
8 cl Zázvorový tonic Kinley
1 řez salátové okurky

Postup:
Do sklenice nasypeme led, zalijeme Magistrem Bohém a dolijeme tonicem a zázvorovým tonikem. Lehce promícháme limonádovou lžící a přidáme do sklenice řez okurky.

Magister Bohém Více najdete na www.magister.cz

Reklama