Jeden by se až divil, co všechno lze prostřednictvím toho, čemu se obecně praví magie, změnit, získat, ovlivnit, či dokonce zmanipulovat.  A asi by se divil ještě víc, kdyby tušil, jaké následky některé takové „hry“ mají…

V tomto duchu budou kouzla a rituály, kterými je proložena kniha, kterou připravuji. Samozřejmě vedle veselých historek a povídání. Třeba vás malá pozvánka potěší.

Vyčaruj mi peníze

nMyslíte si, že lze přivolat bohatství? Lze. A dokonce to vůbec není těžké. Existuje bezpočet kouzel a rituálů na vylepšení finanční situace. Některé z nich fungují velice rychle.

Člověk dokonce ani nemusí pojídat rituálně gilotinované šváby.

Problém je v tom, že lidé si drtivou většinou řeknou, že rituál, který přinese hotové prachy, je podstatně efektivnější než rituál na dobrou pracovní nabídku, která finance dodá díky vlastním schopnostem.

Že je lepší rovnou očarovat výběrovou komisi než pomocí rituálu zlepšit vlastní schopnost soustředění, rozšířit vnímání, a tím díky vlastnímu umu nabídnout práci, která bude mezi všemi nejlepší. A tak dále.

Já vím, řeknete: „Ale já jsem vážně úplně v háji, jestli nezaplatím do konce měsíce tohle, stane se tamto.“

Je na člověku, aby vyhodnotil, jestli se do situace, ve které už pomůže jen hned určitá částka, dostal skutečně tak náhle, že jen náhlá a přímá pomoc situaci vyvažuje.

Když si totiž hrábneme víc, než jedna strana váží, jsme v průšvihu. Narušili jsme rovnováhu, a to nezůstane bez následků.

Jen jednou jsem použila rituál, který popíši. Naštěstí bez následků, byla jsem skutečně v pytli a nebylo to mou vinou, ale přece jen to bylo s obětí.

Vím o pár lidech, kteří si tím ale zadělali na problém.

Voskové peníze

V době, kdy je NOV, si zapalte čtyři zlaté svíce. Měli byste být sami a mělo by být po 22. hodině, ale před půlnocí. Rituálně a soustředěně pak v hliněné misce roztavte bílou svíci. Z vosku vyrobte bankovku, na kterou vyryjte částku, kterou potřebujete, a dobře ji uschovejte. Je jedno, že v reálu taková bankovka neexistuje.  V ten moment částku už jako by máte.

Ve chvíli, kdy se k vám částka dostane, bankovku roztavte a zahrabte do země. Nezapomeňte opravdu poděkovat.

Tohle by ale člověk skutečně měl absolvovat až ve chvíli,  kdy opravdu jiná možnost neexistuje a problém je existenční. Mě tehdy opravdu zachránila. Šlo o 70 000 korun, dostalo se mi 69 000,-. Bylo to tak důležité, že jsem skousla i fakt, že krátce na to jsem přišla najednou o mobil i klíčky od auta.

Mnohem bezpečnější, co se hmotných věcí týče, je toto:

Ať se daří

Za úplňku vezměte minci, která má nejvyšší hodnotu, a odneste ji na místo, kam koncentrovaně dopadá měsíční světlo.

Soustřeďte se na to, co byste rádi ve svém životě změnili, jakou práci byste rádi dělali a co jste schopni pro to udělat.

Chtějte práci, na kterou máte podle vás předpoklady a která vás bude bavit a zajistí vás. Může to být třeba i vedlejšák, nebo cokoli, co je čisté, stedy jde to upřímně z vás a vy tím nesledujete postranní úmysly.

Nemělo by to ublížit někomu druhému a neměli byste vědomě někomu něco brát. Je to krásný rituál.

Když vás při tom i někdo vyfotí, můžete zjistit, jak krásnou a magickou energii Luna má.

Minci si schovejte do vyplnění přání. Pak ji musíte obětovat tak, že poskytnete hotovost někomu druhému. Buďto ji vhoďte do kasičky na nevidomé, nebo žebrákovi do klobouku s úmyslem mu pomoci.

Pomohla jsi mně, pomůžeš dalším.“

Budete se divit, jak tohle funguje, a prakticky je to bez rizika. I když na drobnou oběť se připravte. Například vám mohou „odejít“ boty a vy budete potřebovat jiné.

ŽÁDNÁ MAGICKÁ PRAKTIKA NENÍ BEZ OBĚTI.

Změníte realitu, a to se prostě někde odrazí. Žádná akce není bez reakce.

Ze všeho nejhorší úder ale přichází od rituálů na lásku.

Ať se do mě zamiluje

vKdyž otevřete internet nebo bezpočet knih bezpočtu autorů, objevíte snad stovky zaklínání a nejrůznějších rituálů, kouzel a praktik na vyvolání náklonnosti osoby opačného pohlaví. Je to lákavé, ale…

Chtěla bych na tomhle místě upozornit, že neexistuje způsob, kterým byste ovlivnili myšlení druhého člověka bez zásahu do jeho svobodné vůle.

NELZE BEZPEČNĚ ZOTROČIT ČLOVĚKA

Otrok s námi nikdy nebude dobrovolně. Uvázaný pes vždycky zůstane bytostí na provaze – nesvobodný.

Proto neexistuje omluva nebo alibi pro taková kouzla. Manipulace mysli je snad nejhorší model, jakého se lze pomocí magie dopustit, a také zpětná vazba má drtivý dopad.

A je jedno, jestli rituál směřuje k tomu, aby člověk s druhým byl, nebo naopak někoho opustil.

Veškeré svázané panenky, jména na pergamenu, voskové postavy, krev, nehty a kdo ví, co všechno naházeno do pití má jeden jediný jmenovatel – omezení svobody druhého a nabourávání se do míst, kam se bez dovolení neleze.

Bezpečná a upřímná láska

Přesto existuje způsob, jak skoncovat se samotou, mít pro koho žít a být milován. A jmenuje se přesně tak, jak jsem to napsala.

Nechci být sama

V době, kdy Luna přibývá, vezměte čistý papír a tužku, kterou si pro tento rituál pořídíte. Neměla by být ani před tím, ani potom na nic jiného použita.

Zapalte si dvě růžové svíce a vonnou tyčinku s vůní růže, nebo i santalu.

Udělejte si atmosféru pohody a klidu. Měli byste se cítit dobře a svátečně.

veZvete na návštěvu bohyni.

Velmi dobře je obléci si něco zeleného. Na stůl před sebe položte náramek nebo prstýnek z mědi. Pak na papír napište žádost.

Pro rýpaly: kolek není třeba :-).

Vypište, co byste si přáli, jak je vám smutno samotné a jak moc byste si přála lásku. Vyjmenujte klidně vlastnosti, které u budoucího partnera upřednostňujete, ale buďte spíš skromné.

Myslím, a jistě mi dáte za pravdu, že je úplně jedno, jak vypadá člověk, kterého upřímně milujeme, a do samolibého blba byste se těžko zamilovaly.

Není proto potřeba psát, že by měl být blonďák, protože to není důležité. Mnohem důležitější bude, aby miloval vás, vy jste milovala jeho a třeba aby si rozuměl s vašimi dětmi.

Je vcelku jedno, jaký má příjem, protože pokud si přejete schopného člověka, postará se o vás. Mnohem zásadnější je, aby byl poctivý a čestný. Dbejte na to, co je důležité pro láskyplné soužití dvou lidí.

Zbytek nechte na Venuši.

Měděný předmět a dopis spolu s hrnečkem mléka  po rituálu odneste k třešni. Dopis upevněte na větvičku tak, aby to strom nebolelo. Předmět také zavěste a mléko dejte stromu jako dárek od vás.

Tohle se nedá nevyslyšet.

Až svou lásku potkáte, není třeba nic už měnit, jen vzpomenout a poděkovat. Strom vám zůstane jako živá připomínka, jako prostředník, jako přítel.

Je snad nekonečné množství možností, jak použít magii, pokud se jí člověk věnuje vážně a žije jí.

h

Každý ale, kdo kdy poznal sílu rituálu a možnosti magie jako prostředku, mi dá za pravdu, že čím víc o ní člověk ví, tím větší respekt si vybuduje a o to méně ji používá.

Uvést totiž cokoli do pohybu je mnohem jednodušší než to zastavit.

Reklama