Rituály a kouzla by měly vždy a zásadně vést ke štěstí. K upevnění či navrácení zdraví, či jako pomoc druhému člověku. Základem všech magických praktik je dobrý úmysl. Použít magii jako prostředek k pomstě či zastrašení je to nejhorší, co může ten, jenž s ní zachází, udělat. Rovněž jako metoda k povýšení své osoby nad druhé je magie velmi nebezpečná. Všechno se vrací tak, jak bylo odesláno. Kouzla nejsou nic jiného než způsob, jak silou vlastní myšlenky a zákona akce a reakce ovlivnit běh událostí. Magie nepřemýšlí, jen člověk.

 

Jestli chcete, představte si takový veliký počítač. Zadáte přesný příkaz například k vymazání souboru. Počítač se nezabývá tím, jestli soubor nebudete hned zítra hledat. Nepřemýšlí. Koná. Je to jen vaše odpovědnost a případně vaše vina. Chyby bývají často nevratné. S kouzly na peníze opatrně – nikdy nevíte, odkud přijdou.

 

Prostřednictvím peněz si můžeme život hodně usnadnit, ne však zaplatit. Nepřikládejme jim větší význam, než mají. Náš život stojí za víc. Jsou jen součástí naší spokojenosti, nikoli její podmínkou. Hodnotu nám peníze nedají. My ji ale můžeme dát jim.

 

Kouzlo na přivolání dostatku
Tímto rituálem prakticky odháníte nouzi a přivoláváte dostatek peněz tak, aby nechyběly.

Provádějte za úplňku.
Do sklenice, která se dá zavřít víčkem, nalijte do poloviny vodu s bublinkami. Nasypte do ní drobné mince tak, aby se sklenice naplnila. Sklenici uchopte do obou rukou. Dívejte se do ní, uvolněte se a pokuste si co nejpodrobněji představit, jak vaše finanční starosti mizí, jak s rozmyslem utrácíte peníze, platíte složenky a jak jste v pohodě. Nespěchejte. Je to přece příjemná představa. Nezapomeňte na své blízké, kterým pomáháte.

Až svou představu opustíte, postavte sklenici za okno, aby na ni svítil Měsíc a ve dne Slunce. Sklenici za oknem můžete ponechat celý rok.

Silnější rituál
Poněkud silnější rituál, do kterého vkládáte více energie. Je také určen při tíživější situaci.

Nádobku na led naplňte vodou a do aktivní ruky vezměte tolik mincí, kolik je vaniček.
Soustřeďte se na energii peněz a zesilte ji.
Když jsou mince „nabité", rozdělte je po jednom do vaniček nádobky, podržte nad nimi ruce a představujte si, jak vaším směrem proudí peníze a jak jich s rozmyslem a v klidu užíváte. Potom dejte vodu zmrznout.
V nějakou následující neděli, když Luna přibývá, si napusťte teplou koupel s mátovou vůní. Mince v ledu vyklopte na talířek. Kolem vany umístěte lichý počet žlutých nebo bílých zapálených svící. Těsně před tím, než vstoupíte do vany, čelem k vodě, v ruce s talířkem proneste:

„Jeden živel v horké, chladné podobě.
Stejná, a přec jiná hmota, plyne v jedné nádobě.
Vejdi do mě, tak si přeji, pro štěstí a pro naději.
Sobě druhým prospěji, co zbude, to daruji.“

Kostky vhoďte do vody a sami se do ní ponořte. Teď se koupete v penězích. Představujte si, jak si jich užíváte. Mince potom vylovte a noste u sebe. Těmito mincemi neplaťte.

Voskové peníze
Opravdu výjimečné kouzlo

Toto kouzlo lze použít jen tehdy, když už je člověk v situaci, kdy vyčerpal veškeré možné a dostupné prostředky, jak si opatřit konkrétní částku. Když mu hrozí skutečná pohroma, například vystěhování z bytu, odpojení elektřiny a podobně.
(Dříve, než se pozastavíte nad tím, že odpovědný člověk k takové situaci nenechá dojít, uvědomte si, že jeden nemůže vědět, co se mu přihodí, jak s ním osud houpne a že i slušný člověk se může ocitnout v krizi.)

V neděli nebo v úterý, když Měsíc přibývá, tři hodiny po setmění, vezměte žlutou svíci.
Posaďte se tak, abyste seděli čelem k východu, a svíci rozehřejte v hliněné nádobě. Můžete k tomu požít druhou svíci, která by měla být bílá. Tou budete rozehřívat tu žlutou. (Nejlépe je nahřát tu nádobu).
Ze získaného vosku vyrobíte bankovku, která bude mít hodnotu částky, která vám chybí. Nevadí, že taková bankovka takové hodnoty ve skutečnosti neexistuje. Napište na voskovou bankovku jen takovou částku, kterou přesně potřebujete.
Žádné počítání s nějakým zbytkem!

Pozor: Toto kouzlo vám někde jinde ubere. Nemusí to být nic dramatického, třeba píchnete kolo nebo ztratíte řetízek. Záleží na pohnutkách, které vás k výrobě voskové bankovky vedly.

Vosk, který vám zbude, zahrabejte ještě tu noc venku do země. Bankovku noste u sebe. V noci ji mějte blízko u těla. Například na zemi vedle postele, na nočním stolku apod. Nesmí se vám ztratit až do splnění přání. Zlomí-li se, je to špatné a jinou již nevyrábějte. Nejde to. Během několika dnů se najde způsob, jak k částce přijdete, i když vám předtím připadal nemožný.

Až bankovka splní svůj účel, velmi pokorně a rituálně ji kdykoli během dne rozehřejte a vosk vylijte do země. Nezapomeňte poděkovat. To, co jste udělali, bylo krajní řešení a zasáhli jste velmi silně do běhu událostí. Brali jste tam, kde si za normálních okolností člověk nebere. (Toto kouzlo nelze provádět jako pomoc pro jiného člověka).

Vždycky dobře zvažte a objektivně hodnoťte, jak velká je vaše finanční krize a jak jsou vám dostupné jiné prostředky. Vždy je, až na výjimky čistší přát si dobrou práci, kontakty, nabídky nebo zákazníky, prostě to, co peníze přináší, než peníze jako takové.

Peníze nekazí lidi. To lidé kazí peníze.

Reklama