Tak jako je důležitý úplněk, není bez zajímavosti ani jeho protipól, nov.

Je to čas zbavování se všeho, co nechceme, ať už ve svém životě nebo zdraví. Něco ukončit a něco nového začít.

Z pohledu zdravotního je dnes dobré si například uvařit čaj z kopřivy, a ten popít. On je tedy tak trochu hnusný, ale je to výtečný odplavovač škodlivin z těla. Doslovně odcitováno „čistí krev“. Veškeré pupínky a bradavičky je dnes také dobré zlikvidovat.

V magii je to čas pro rituály například proti pomluvám, lze usnadnit rozchod s člověkem, zbavit se nepříjemností a tak podobně. Pochopitelně lze pro tento čas najít recepty i na rituály agresivní, manipulativní, svazující či takové, kterými lze někomu uškodit.

Osobně si myslím, že s těmito věcmi není žádná legrace, a byť na trhu podobná literatura a návody existují, nepokládám to za šťastné.

Pokud jde o rituály příjemné, takové, které mají přinést radost vám a neublížit někomu druhému, můžete si dnes zkusit vyrobit jednoduchý amulet a přivolat do svého života lásku. Člověk tím nikoho nemanipuluje a přitom udělá něco proto, aby se mu vrátilo do života štěstí a pocit naplnění a odešla samota. Protože po lásce touží každý.

Jestli se vám bude chtít to zkusit, večer si zapalte tmavě zelenou svíci, vonnou tyčinku s vůní růže nebo levandule, pěkně se soustřeďte a pokuste si představit nějakou pěknou situaci, kterou byste ráda se svým novým partnerem prožila. Dejte si čas, je přece příjemné myslet na něco hezkého. Pak si na kousek dřívka nebo papíru (nejlepší je pergamen, ale špatně se shání), nakreslíte takovýto znak.

Je to runa – jmenuje se gebo (gifu) a znamená „dar“ nebo „šťastné spojení“. Nošení tohoto amuletu přináší nositeli přízeň bohyně Freyi.

Runy jsou jedny z nejsilnějších a také nejčistších magických nástrojů. Tento druh magie je neblíže magii severské (druidské - keltské).


Čas vytáhne na světlo zaručené recepty, jak nejlépe hospodařit a přijít k penězům, ale než kvůli tomu cokoliv zrušíte, dejte si pauzu – třeba to za týden bude všechno jinak... O vztahu ke všem znamením zodiaku čtěte v rubrice HOROSKOPY, osobní dotazy zodpoví naše ASTROLOGICKÁ PORADNA

Reklama