Magie, esoterika, okultismus – máte dojem, že tato slova patří do dávno zapomenuté historie? Pak vás mohu ujistit, že tomu tak rozhodně není. Ba naopak. Magie má v našem moderním světě stále své neochvějné místo a jak se zdá, hned tak tento svůj post neztratí.

 

Pravdou je, že magie vždy spíše lákala ženy než muže a tak je tomu i dodnes. Jen si povšimněte knihkupectví, která jsou knížkami o magii často doslova zaplavená. Proč? Knihy o kouzlech a tajemnu jsou zkrátka žádané, prodávají se, je o ně zájem...

 

V prvním díle našeho seriálu o magii, tajemnu, věštbách a esoterice jako takové si povíme o magii ty nejzákladnější a pro zasvěcené jistě známá fakta.

 

„Kdokoli se silnou individualitou může změnit budoucnost pro celou řadu dalších lidí, což se děje neustále.“

 

10 krát o magii:

1) Magie je přirozená.

2) Nikdy se nesnažte pomocí magie ubližovat druhým

3) Magie vyžaduje úsilí. Výsledek bude úměrný tomu, jaké úsilí jste vynaložili.

4) Výsledek se obvykle nedostaví okamžitě. Kouzlo potřebuje svůj čas.

5) Magie by se nikdy neměla provádět za úplatu.

6) Magie by se neměla provádět ze sobeckých důvodů nebo s cílem někoho zesměšnit.

7) Magie vám může přinést zisk, ale pouze pokud nikomu neublíží.

8) Magii je možné použít na obranu, ale nikdy by neměla být použita k útoku.

9) Magie znamená znalost, a to nejenom jejích zákonitostí, ale především její faktické účinnosti. Nestačí věřit ve skutečnou účinnost magie - je potřeba ji znát.

10) Magie je láska. V momentě, kdy necháte vstoupit do vašich kouzel vztek nebo nenávist, dostanete se do nebezpečné oblasti, která vás může úplně pohltit. Proto by pohnutkou k čarování měla být vždy láska.

 

Ti z vás, kteří měli tu čest přijít s magií již do styku, vědí, že v magii platí dvojnásob známé pořekadlo:

„Vše zlé se ti vrátí...“

Vyšlete do světa pomocí kouzla zlo a věřte, že dříve nebo později se k vám jako bumerang vrátí s ještě větší silou....

 

„Když ode mě odešel manžel, byla jsem zoufalá a udělala bych cokoli proto, aby se mi vrátil... Díky tomu, že se o magii zajímám již řadu let, pochopitelně očarování bylo to první, co mne napadlo.
Bohužel v tomto případě se jedná o manipulativní kouzlo, u kterého je všeobecně známo, že jeho vypuštěním se můžete dostat do nemalých problémů – když to řeknu laicky....“

Paní Jana i přestože věděla, že manipulativní kouzla jsou nebezpečná a je třeba vždy následek ověřit výkladem karet, šla do tohoto kouzla střemhlav.

 

„Ono kouzlo vám popisovat nebudu, ale mohu říct, že jsem do něj vložila maximum energie a trvalo mi pět hodin, než jsem si byla jistá, že ona vyslaná energie nabrala ten správný směr a že mé kouzlo bylo skutečně dokončeno....“

 

Manžel paní Jany se opravdu vrátil...
Zda to bylo na základě jejího kouzla? Těžko říci, paní Jana je však přesvědčena, že ano. A stejně tak je i přesvědčena o tom, že to, co následovalo, byl právě onen bumerang, který přináší důsledky našeho chování a jednání....

 

„Manželství sice fungovalo dál, ale cítila jsem, že už to není ono. Manžel mi začal lézt na nervy, hádali jsme se ještě častěji než před jeho odchodem a v tu dobu mi bylo jasné, že se začalo odrážet to, co jsem svým kouzlem změnila v osudu.

A bylo mi jasné, že to není konec....

 

Asi po měsíci jsem upadla a zlomila si nohu. Následná léčba dopadla špatně a já musela na náročnou operaci. Nevěřím, že to byla pouhopouhá náhoda... Cítila jsem jakýmsi šestým smyslem, že se mi jen vrací energie, kterou jsem svým kouzlem vyslala.

Když jsem v nemocnici chytla velice vzácnou infekci, bylo mi jasné, že důsledky mého čarování ještě neskončily....“

 

V současné době již Jana se svým mužem nežije. Opustila ho ona sama a je přesvědčena, že tak vrátila osud do připravených kolejí.

„Můžeme měnit budoucnost a plnit si své sny, ale pokud zasáhneme do osudu, který má zůstat nezměněn, následky bývají katastrofální. Většinou je takovéto kouzlo jen krátkodobým řešením, protože to základní, to podstatné, co máme napsáno v knize života tučným písmem, se nedá změnit....“ dodává Jana závěrem a varuje všechny, kteří se o magii zajímají, aby si dávali pozor na to, jakou energii vypustí do světa, jaká přání vysloví nahlas a o co prosí duchovní bytosti.

 

„Zahrávat si s magií je stejné, jako hrát si s kabelem, který je pod silným napětím, a jeho izolace je téměř nulová... Nikdy nevíte minuty, ani vteřiny, kdy dostanete ránu, a věřte, že ta rána může být i smrtelná.“

 

Zdroj:magie.euweb.cz

Reklama