Velkolepá módní přehlídka, která se konala 30. 10. 2004 na Žofíně, byla skutečnou show ze světa módy.
Odstíny předváděných modelů ladily také s podzimním obdobím, ze kterého pozdvihly nádhernou paletu barev. Jak řekl moderátor Jan Čenský, „odstíny podzimu mohou magicky působit a inspirovat“.

 

Modelky na začátku přehlídky, za pomoci hudby a světelných efektů, předvedly, jak lze zapůsobit v barvách krystalu, koření, ohně a zimy. Spolu s promítanou projekcí, která podtrhávala soulad profesionality a dokonalosti předvádění, jsme my diváci mohli ohromeně sledovat nádherné ladění těchto přírodních odstínů.

 

Mezi modelkami dominovala Andrea Verešová.
Ta byla vždy jakousi třešničkou na dortu a v každé části přehlídky jí byl dán zvláštní prostor. Vyšla na podium a ihned jste pocítili, že pod jakoukoli garderobou je právě ona. Opravdu má šarm a její pohledy se svou magičností podtrhávaly kouzlo této výjimečné a pestré přehlídky.

 

Tato slovenská miss dostala také neplánovanou šanci se projevit jako moderátorka.
Před závěrečnou částí přehlídky bylo v programu vylosování výherkyň z publika a šťastnou ruku při losování z losovacího „bubnu“ měla mít právě Andrea Verešová.
Jan Čenský pozval Andreu na pódium a požádal asistenty, aby přivezli losovací buben. Nebyl vyslyšen, žádaný buben nikde a scéna začínala být velmi zajímavá.
Janu Čenskému nakonec nezbylo nic jiného, než položit Andree dlouhou otázku a s omluvným pohledem jí podat mikrofón. Poté svými dlouhými kroky odchvátal do zákulisí.
Budoucí právnička, bývalá Miss Slovenska a profesionálka na předváděcích molech dokázala, že nestojí před stovkami diváků poprvé.
První větu pronesla trochu roztřeseným hlasem, ale další slova, která vyplnila asi tříminutovou napjatou pauzu, byla už pronesena hlasem sebevědomé moderátorky, která využila prodlevu k představení šperků izraelské šperkařky Michal Negrin. Zvládla to výborně a Jan Čenský, který nakonec losovací buben dostrkal na pódium téměř sám, zaslouženě vyzdvihl její improvizační schopnosti.

 

Díky profesionalitě obou moderátorů módní přehlídka nepozbyla na kvalitě ani spádu a publikum je zaslouženě obdařilo velkým potleskem.

 

Nejpřitažlivější částí vystoupení přítomných modelek a týmu Heleny Kohoutové byla prezentace dámského spodního prádla Madonna.
V kratším bloku jsme mohli kritickým okem hodnotit těla štíhlých modelek, která byla „zdobena“ pouze luxusním spodním prádlem.

 

Neméně lákavou a dá se říci nejstylovější součástí show na Žofíně bylo předvádění 7 modelů, inspirovaných výrobky Soare Sekt. Na projekčním plátně byl za modelkou v příbuzně laděném modelu promítán vábivý šumivý sekt nebo magicky červený vermut. Jejich působivost a jakési kouzlo skutečně ladilo s elegantně nafitovaným (vybraným) oblečením modelky. Nebo to bylo obráceně?

 

Závěrečná část přehlídky byla věnována svatebním modelům značky Hervé a ukázala, že svatební šaty nemusí být v bílých a ani ve světlých odstínech. Fantazie módních tvůrců překročila tradice a na předváděcím molu se objevily šaty například v hnědočervených odstínech nebo variací červené s bílou. Velmi inspirující.

 

Při rozloučení, kdy se tradičně objevila na závěrečné scéně i tvůrkyně přehlídky, byl dán prostor magii. Tmavovlasá dáma s čarodějnickou image nám mimo jiné vysvětlila, že Helena Kohoutová je zrozena ve znamení císařovny. A právě energie a schopnosti, které má díky tomu ve vínku, využila na scéně módy, kterou u nás úspěšně tvoří již patnáct let.

Nezbývá než souhlasit. Helena Kohoutová je právem na špici módy a její práce je skutečně dílem profesionála. Její přehlídky mají světovou úroveň a také nám poodhalí význam jména, kterým se její podnikaní ve světě módy honosí.

 

Domnívám se, že modely a přehlídky pod značkou Magic Helena vás nikdy nezklamou.

 

Fotografie z módní přehlídky si můžete prohlédnout ZDE .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama