Zpěvačka a spoluzakladatelka nadace Mater et Pueri, která pomáhá osamělým matkám v tísni, Magda Malá, je u kartářky jako doma. Drobná černovláska, která si zahrála hlavní role v muzikálech Miss Saigon a Bídníci, měla v osobním životě na muže dost smůlu a dlouho se jí nemohla zbavit.

Svého času už to vypadalo, že se dala dohromady se zpěvákem Bohušem Matušem, jejich idylka ale netrvalo dlouho a Magda byla s dcerou zase sama.

Se svou největší láskou se dokonce soudila o otcovství dcery Magdalenky a pak se dlouho nemohla dočkat vyměřených alimentů.

Karty byly proto často její velkou nadějí. Byla totiž moc zvědavá, zda se konečně smůla protrhne a ona se dočká vytouženého štěstí. Situace se obrátila až před dvěma lety. Tehdy jí Dagmar Kludská předpověděla, že najde brzy vysněnou lásku. V předpovědi také bylo, že se jí narodí syn.

„Partnera mám, jsem spokojená, ale vytoužené druhé dítě nepřichází," svěřila se zpěvačka.

O svém vyvoleném jen prozradila, že není z branže.

„Je to podnikatel. A myslím, že je to tak lepší. Rád chodí na mé koncerty a navzájem si povídáme o práci. Je to mnohem zajímavější, než kdybychom oba dělali to samé. Mám v něm obrovskou podporu, rozumí si i s mou dcerou, takže žádný problém. Všichni tři bychom si jen přáli, aby se naše rodina rozrostla. Karty mi říkají, že mám být trpělivá. Tak jsem, nic jiného mi ani nezbývá," řekla Magda odevzdaně.

Reklama