Zpěvačka Magda Malá (41) tráví se svým přítelem a dcerou Magdalenou nedaleko Prahy v rodinném domě zřejmě poslední bezstarostné léto. „Od září nám začínají povinnosti. Magdička se chystá do školy. A na rozdíl ode mne se už moc těší,“  řekla šťastná maminka. „Já jsem moc dobrá studentka nebyla, učení mi šlo docela ztěžka. A školu jsem moc ráda neměla. Bylo nás doma hodně dětí, já jsem si s nimi ráda hrála a na učebnice mi pak chyběl čas,“ vysvětlila Korzu malá své studijní neúspěchy.

Úspěšná muzikálová zpěvačka přiznává, že by se do školních lavic v žádném případě vrátit nechtěla. Stále si totiž dobře vzpomíná, že z vyučování měla někdy pěkný vítr. Párkrát šla dokonce za školu, protože se bála písemky, ze které by určitě donesla domů nedostatečnou. To by byl pak oheň na střeše, a tak situaci raději řešila s některými spolužáky za školou.

„Myslím si, že ale v případě mé dcery takové nebezpečí nehrozí. Sama se naučila číst a psát. Momentálně už zvládla i základy internetu a strašně ráda píše maily. A i kdyby chtěla chodit za školu, tak jí to nedovolím,“  tvrdí Magda.

A čím její dcera chce být?

„Strašně ráda zpívá, já bych ale byla raději, kdyby si zvolila jiné povolání. Na své přání ale bude chodit od září i na hodiny zpěvu a právě si vybírá, na který hudební nástroj se začne učit, takže uvidíme…“  dodává s pokrčením ramenou Malá.

Reklama