Madonna (49) a režisér Guy Ritchie jsou už nějaký ten pátek manželé. Jejich první svatba proběhla v roce 2000, ale to šťastnému páru nestačí. Plánují společně nový svatební obřad a následnou megapárty pod širým nebem! Madonna tak chce svému partnerovi dokázat, že si ho váží a že všechny povahové rozdíly hází za hlavu.

„Madonna a Guy také chtějí světu ukázat, že teprve spolu začali být opravdu silní a schopní čelit všem problémům, které život přináší," říká jeden ze zasvěcených přátel zpěvačky, který jí pomáhá při organizaci celé akce.

Manželé si za přítomnosti rodiny a nejbližších přátel znovu vymění prsteny. Módní návrhářka Stella McCartneyová Madonně navrhla krémový kalhotový kostým. Během obřadu v rodinném sídle Madonny a Guye ve Wiltshiru bude předčítat úryvky textu herečka Gwyneth Paltrowová a Madonnina dcera Lourdes (11), kterou má zpěvačka se svým bývalým osobním trenérem Carlosem Leonem. A při obřadu samozřejmě nemohou chybět ani oba synové oslavovaného páru, sedmiletý Rocco a dvouletý adoptovaný David.
 
Madonna jde z oslavy do oslavy. V srpnu, pár týdnů po obřadu, ji totiž čeká oslava padesátin: „Na ty kulatiny se moc těší a chystá mejdan v opravdu velkém stylu," prozradil nejmenovaný přítel.

Zdroj: Korzo

P.S.: Doufejme, že na novou svatbu nebudou pospíchat jako v tomto filmu:

Chtěla byste s manželem prožít něco podobného? Myslíte, že opakovaná svatba může vyřešit manželské problémy?

Reklama