Vždy a za všech okolností dokonalou zpěvačku Madonnu (50), která nekompromisně vyžaduje dokonalost i od všech ostatních, rozzuřili technici jejího světového turné Sticky & Sweet tour, když během jejího posledního koncertu ve francouzském Nice nezajistili hladký chod několikamilionových mamutích obrazovek. Ty po většinu koncertu zůstaly slepé.

Podle zdroje ze zákulisí se popová diva mohla zbláznit vzteky, protože bez funkčních obrazovek její show ztrácela na dynamice. Navíc ji výpadek natolik rozhodil, že dělala školácké chyby ve zpěvu i v nadrilované choreografii.

„Madonna je na sebe velice tvrdá a nastavuje si ty nejvyšší laťky, takže když něco přestane jít tak, jak má, je zle," uvedl jeden z členů doprovodného týmu s tím, že Američanku s italskou krví v žilách mrzela pokažená show dvojnásob, neboť měla v hledišti spoustu přátel.

„Do Nice speciálně kvůli koncertu přiletěli Victoria a David Beckhamovi, mezi lidmi tančil i Bono Vox z U2 a ve VIP sekci seděl Elton John se svým životním partnerem Davidem Furnishem. Počítám, že technici dostanou vyhazov už jen kvůli tomu, že se Madonna ztrapnila před přáteli," dodal zdroj.
Reklama