Královna popu Madonna, která tento měsíc oslavila těžko uvěřitelné půlstoletí, vyrazila spolu s celým doprovodným týmem na velkolepě pojaté světové turné Sticky & Sweet Tour 2008, které čítá 51 zastávek. Slavnostní „výkop" se konal v sobotu 23. srpna ve velšském Cardiffu.

Zpěvačku, která se čtyřicetitisícovému davu představila v té nejlepší formě, na pódium přinesla na obřím královském trůnu skupina tanečníků v cylindrech. Během vystoupení, které se dělilo na čtyři bloky, vystřídala Madonna osm dech beroucích kostýmů od módní společnosti Heatherette a šperky v hodnotě dvou milionů dolarů od firmy Swarovski Crystal.
Jak prozradil jeden z členů realizačního štábu, Madonna nenechala nic náhodě a veze si s sebou další důležité doplňky své garderoby a jiné maličkosti hned v několikerém provedení.

„Madonna má pro jistotu s sebou sto párů síťovaných punčoch, sto párů kolenních návleků a několik párů totožných bot. Dále s sebou navíc veze tucet trampolín, které jsou během vystoupení hojně využívány, a čtyři obří mrazicí boxy, ve kterých je uložen led na zchlazení namožených svalů," prozradil člen štábu.


Podotkl také, že jeho chlebodárkyně svým fanouškům předloží mix nejnovějších hitů z alba Hardy Candy, stejně jako léty prověřené hity typu Vogue či La Isla Bonita.
Reklama