No jo, děvče, už je to tady, ač se tomu bráníš zuby nehty, přechod tě nemine. Do padesátky to ještě jde, ale pak nastane sešup. Návaly, tloušťka, povadající pleť, ztráta libida, prostě nemilosrdné příznaky stáří na tebe padnou jako deka... slyším ze všech stran. Já nechcííí, probudím se jako ze zlého snu.

Vždyť Madonna je o dva roky starší a vypadá pořád skvěle. Chci být jako ona.

Je to k nevíře, ale Madonna zítra oslaví padesátiny. I když někde jsem četla, že mejdan, který se měl konat ve velkém stylu, je odložen na konec srpna nebo začátek září. Madonna si totiž při nácviku na koncertní turné ošklivě pochroumala kotník. No jo, už nemůže křepčit jako ve dvaceti. :-)

O jejím životě, hudební kariéře, úspěších i prohrách si toho v těchto dnech budete moct přečíst habaděj. Do toho fušovat nebudu, já se raději usadím na svém písečku a zaměřím se na Madonninu image. Omrknu její hadříky civilní i jevištní, její účesy, líčení, prostě styl od začátků její kariéry až po současnost.

Třeba v něm najdeme nějakou inspiraci pro sebe.
  
Madonna nenechávala nikdy nic náhodě. V každém období své kariéry na sebe upozorňovala a mnohdy i šokovala razantními změnami vizáže. Pamatujete ještě na její začátky? Na look zlobivé holky z ulice, jejímiž hlavními módními doplňky byly nepostradatelné velké kruhové náušnice, náramky a mašle všeho druhu. Často chodila ověšená kříži, které se staly jejími talismany z dob dětství. V tehdejších mladých dívkách vyvolávala takové nadšení, že se jí chtěly co nejvíce podobat.
 
A neříkejte, že byste takhle nechtěla vypadat. Já jo.

Zajímavý a obsáhlý průřez životem Madonny najdete ZDE.

Líbí se vám Madonna?
Ve kterém období podle vás vypadala nejlépe?
Posloucháte její hudbu?
Který klip se vám nejvíce líbil?

Reklama