Už v roce  1990 se Madonna uměla pořádně odvázat. Jedním z jejích nezapomenutelných outfitů z té doby je korzet se špičatou podprsenkou, v kterém vystupovala stylizovaná do Marilyn Monroe. Špičatá prsa se pak stala jedním z jejích poznávacích zamení.

V prosinci 2016 se Madonna předvedla v růžovém oblečku a růžové paruce s kloboučkem na Raising Malawi v Miami na Floridě. Připomínala trochu japonskou studentku oblečenou ve stylu z ulic Harajuku.

Jako černá nevěsta se předvedla v italském Turíně během své Rebel Heart Tour.

V roce 2012 se na svém koncertě ve Vídni předvedla v bílém úboru jako mažoretka. Dokonce přitom předvedla svůj um s hůlkou.

Madonniny kostýmy, které nosí během vystoupení, často připomínají kabaret. Jeden takový měla také v únoru 2015 na The Brit Awards v londýnské O2 Areně.

Při vystoupení během poločasové show Super Bowlu XLVI na Lucas Oil stadionu v Indianapolis, který se konal v roce 2012, se Madonna předvedla jako „egyptská bohyně temnoty“ v černém oděvu se zlatými doplňky.

V roce 2008 se stal nezapomenutelným její odvážný outfit, v němž vystupovala během své Sticky & Sweet Tour ve vyprodaném Air Canada Centre v Torontu.

Mezi nezapomenutelné kostýmy, v kterých Madonna vystupovala, patří také tento fialový blyštivý kostým. V něm zpěvačka vzdala hold pěvecké legendě Princovi během Billboard Music Awards, které se konalo 22. května 2016 v Las Vegas.

Foto: Profimedia

Reklama