Ačkoli se Madonna (49) může pochlubit takřka olympijskou fyzickou kondicí, kterou jí můžou závidět i o dvacet let mladší kolegyně, přesto trpí - jako většina žen na světě - mindrákem ze své postavy. A to především ze svých údajně tlustých stehen.

Nezvyklé odhalení vyšlo najevo ve chvíli, kdy jeden z amerických televizních kanálů odvysílal pracovní video, které vzniklo během natáčení její nejnovější desky Hard Candy. Zpěvačka v něm nařizuje kameramanovi, že nesmí zabírat její velká tlustá stehna.
"Natáčej si, co chceš, ale ať tě ani nenapadne zabírat do kamery moje obrovská baculatá stehna. Na to jsem alergická!" štěkne Madonna ve videu, které později v jednom z televizních interview komentovala slovy, že neforemná stehna zdědila po své italské matce."Vždycky jsem se za svá stehna styděla. Teprve v posledních letech tvrdé dřiny se mi z nich podařilo vykřesat něco alespoň trochu koukatelného," prozradila s úsměvem zpěvačka, která však své nohy běžně ukazuje v celé své kráse, když na vystoupeních nosí vykrojené cvičební trikoty.

Reklama