Madonna neztrácí čas nudnými věcmi. Před několika dny poskytla exkluzivní rozhovor pro časopis US magazine a fotoreportér, který pak pořizoval ilustrační fotografie, se nestačil divit. Čtyřiačtyřicetiletá zpěvačka totiž odmítala zaujmout klasické "modelkovské" pózy a strčila si nohu za krk. "To tradiční focení mě už nudí. Tyhle klasické módní fotky nejsou ničím originální. Jóga mi dodala na ohebnosti, proto se vždycky snažím vymyslet nějakou zábavnější pozici," vysvětlila.
V interview se probralo snad úplně všechno od jejího vztahu s Guyem Ritchiem, přes její děti až po erotickou knížku, kterou vydala před takřka jedenácti lety. Zmínila se také o tom, proč stále mění image jako chameleon.
O vztahu s čtyřiatřicetiletým nonkonformním režisérem Guyem Ritchiem Madonna mluví jako o nejšťastnějším období svého života. Přiznala, že díky Guyovi získala nové obzory a novou inspiraci pro svou práci. "Až teď, v tomhle věku, jsem si jistá, že manželství je opravdu dobrá a důležitá věc. Už během prvních pěti minut jsem věděla, že Guy je ten pravý. Nějakou dobu mi ale trvalo, než jsme se - jak se říká - sehráli a musela jsem si také zvyknout na to, že manželství je o kompromisech," uvedla zpěvačka.
V poslední době se hodně spekuluje o tom, že Madonna čeká třetí dítě. "Starám se já snad o to, jestli jste těhotná?" reagovala umělkyně podrážděně na dotaz reportérky. O svých dvou dětech, šestileté Lourdes a dvouletém Roccovi, se však zmínila ráda. "Moje děti jsou to jediné, co se mi v životě opravdu podařilo. Mezi moje největší priority patří společné procházky," řekla.
V rozhovoru se však zabloudilo také do dob už dávno minulých. Madonna v roce 1992 napsala kontroverzní titul Kniha sexu, který vyvolal vzrušené diskuse nejen mezi literárními kritiky. "Nebylo to jen o sexu. Bylo to o penězích a tom něco si dokázat," přiznala zpěvačka otevřeně.
Řeč se stočila také na její časté a především velmi radikální proměny vzhledu. "Lidé vždycky vidí za změnou mojí image marketing. Já se ale prostě měním a někam vyvíjím. Není to marketing, ale přirozený vývoj," vysvětlila. Zároveň však uvedla, že kdyby měla mít jednu barvu vlasů celý život, byla by to pořádná nuda.
Reklama