Americká zpěvačka Madonna se možná se svým koncertním turné Sticky & Sweet tour vrátí 13. srpna 2009 do Prahy. Informaci poskytly v pátek oficiální stránky zpěvačky.

Podle Madonniných oficiálních stránek by měla zpěvačka koncertovat v přírodním amfiteátru na pražském Chodově. Zástupce agentury Live Nation Petr Novák se k celé záležitosti nechce vyjádřit.

"Společnost Live Nation požádala 26. ledna magistrát o pronájem plochy na Chodově, mezi ulicí Na Jelenách a Chilská," řekl mluvčí Prahy 11 Josef Škvor. Dále uvedl, že pronájem pozemku se zatím projednává a nejprve se k celé záležitosti musí vyjádřit odbor životního prostředí, hygienická stanice, policie a další instituce.

Madonna zakončila jihoamerickou část svého celosvětového turné Sticky & Sweet tour 21. prosince 2008 v brazilském Sao Paulu. Loňské Sticky & Sweet tour Madonně přineslo zisk ve výší 281 milionů dolarů, čímž se stala nejvýdělečnějším sólovým hudebním interpretem.

Nového koncertního programu Madonny se dočkají fanoušci ve Velké Británii, Německu, Francii, Španělsku, Portugalsku, Rakousku, Švýcarsku, Itálii a Černé Hoře. Madonna Českou republika navštívila v září roku 2006, kdy vystoupila na dvou zcela vyprodaných koncertech v pražské O2 Aréně.

Madonna vstoupila do hudebního showbyznysu v roce 1982. Mezi její první hity patří písně Holiday či Lucky Star. Na hudební scéně se nepřetržitě pohybuje již téměř tři desetiletí a dosud po celém světě prodala 120 milionů alb a 40 milionů singlů, což z ní činí nejúspěšnější zpěvačku celé hudební historie.

Reklama