Zpěvačka Madonna (50) se musela veřejně omluvit. A to poté, co tvrdila, že Guyi Ritchiemu, s kterým se rozvádí, vyplatí částku rovnající se téměř dvěma miliardám korun. Ve společném prohlášení Madonny a Ritchieho, které se nyní objevilo, oba tvrdí, že jsou s rozvodovým vyrovnáním oba spokojeni.

„Dřívější prohlášení o tom, kolik peněz změní majitele, bylo zavádějící a nepřesné," říká Madonna.

„V posledních měsících jsme se snažili o podrobnostech našeho rozvodového vyrovnání důstojně mlčet a přitom se vyrovnat s pochopitelným zájmem médií," píše se dále v prohlášení.

Jak uvádí list Metro, Madonna a Guy naráželi na dřívější tvrzení Madonniny publicistky Liz Rosenbergové, která řekla: „Jde o jedno z největších rozvodových vyrovnání v dějinách.“

Toto tvrzení se objevilo v tisku jen krátce poté, co Guy Ritchie prohlásil, že od bývalé manželky nechce ani cent.

Rosenbergová ale naznačila, že nezištný Ritchie dostane až 60 milionů liber (1,7 miliardy Kč). V dopise BBC se pak musela opravit a uvést, že Ritchie dostane „jen“ něco mezi 39 a 46 miliony (1,1 až 1,3 miliardy Kč).

„Madonna se snaží Ritchieho vykreslit jako padoucha, ale nevychází jí to. Když se její lidé nemohou shodnout na výši vyrovnání, není to jeho chyba a on z toho jen těžko vychází jako hamoun. Snaží se zachovávat mlčení, ovšem ona mu to ztěžuje,“ tvrdí ale jeden z přátel Ritcheho.

I tak si exmanžel Madonny po rozvodu nejspíše nechá jejich panství na venkově, londýnský dům v ceně 4 milionů liber a dům v New Yorku v ceně 3 milionů dolarů.

Reklama