Nenasytná královna popu Madonna (50) rozhodně netruchlí nad rozvedeným manželstvím s Guyem Ritchiem (40). Náhradu za chladného britského režiséra si našla ještě během jejich manželství v baseballovém hráči Alexandru Rodriguezovi (33), řečenému A-Rod. Toho však začala okatě podvádět s vášnivým brazilským modelem spodního prádla Jesusem Luzbem.

Podle deníku New York Post se nový páreček poprvé setkal během společného fotografování pro jeden trendy magazín v Rio de Janeiru.

„Byla to láska na první pohled. Okamžitě mezi nimi začala fungovat přitažlivost a vzduch byl naplněný až po okraj jiskřivou sexuální atmosférou," potvrdil jeden z členů týmu starajícího se o hladký průběh fotografování s tím, že během chvíle ze sebe nedokázali zpěvačka a model sundat ruce.

„I během práce se nad rámec focení líbali a objímali. Je veřejným tajemstvím, že zůstávají v Riu a užívají si do sytosti nalezené lásky," prozradil zdroj s tím, že ve vztahu Madonny a Jesuse jde podle všeho čistě o sex, a nikoliv o hledání dalšího vážného vztahu.

Reklama