Že jste o tom ještě neslyšela? To není možné. Loni přece přišla módní značka H&M s lesklými teplákovými soupravami právě podle návrhů této, jak vidno, všestranně nadané zpěvačky. Takže jste dokonce mohla mít její značkový kousek doma. Byly k dostání v černé a bílé barvě.
Madonna ráda provokuje a boří konvence. Ignoruje svůj věk a nebojí se nosit nejnovější trendy, které sama vlastně vytváří. Její vliv na módu je nesporný. Milióny dívek i žen ji napodobují.

Začátkem osmdesátých let určovala trendem pouliční módy. Jistě si pamatujete její image neposlušné holky v černém, ověšené mnoha řetízky. Z nošení krucifixu udělala módní povinnost. V devadesátých letech nás šokovala změnou image v sexy dračici k albu Erotika. Pak nás okouzlila jako sofistikovaná Evita Peron. A mohla bych pokračovat indickou inspirací (černé rovné vlasy a ruce pomalované hennou v překrásném klipu k písni Frozen), či dokonalým až chladným zjevem gejši. Vdala se po čtyřicítce za podstatně mladšího britského režiséra Guye Ritchieho, porodila druhé dítě, začala cvičit jógu, studovat kabalu a psát knížky pro děti.
V roce 2006 oblékla křiklavý sportovní trikot a v rytmu disca se vydala na celosvětové turné. Adoptovala dítě z Afriky a vrhla se na svou první kolekci, o které byla řeč v úvodu. Madonna je prostě k neutahání.¨Jsem docela zvědavá, s čím vyrukuje Madonna tentokrát. Viděla jsem nějaké skici (jestli jsou jejím dílem, tak klobouk dolů) a vypadá to na docela elegantní městský styl.

Irsko - Eva MacMurrough - O'Toole

Kolekce se skládá mimo jiné z bílého trenčkotu, úpletových šatů s aktuálními kimono rukávy a pochopitelně nechybějí ani kalhoty se superúzkými nohavicemi, ke kterým se nosí krátké bundičky se stojáčkem.Tak se máme na co těšit.
Koupila byste si něco jenom proto, že to navrhla Madonna?
Vzpomněla byste si ještě na nějakou Madonninu image?