Letos jsem tomu dala s koncerty pěkně pokouřit... manžel se překonal a vše absolvoval se mnou. Nejdříve to byla v červenci Budapešť a koncert Robbieho Williamse. Nedá se slovy popsat atmosféra koncertu, kde je 70 tisíc lidí... navíc nám přálo počasí, byli jsme v Budapešti i den před a den po koncertu, udělali jsme si z toho výlet... no bomba!

V září jsme byli na Madonně. Viděli jsme koncert, který byl druhý den, a pokud můžu srovnat Madonnu a Robbieho, tak chlap vyhrává. Madonna - to byla show, nacvičený, parádní tanečníci... ale chyběl mi tam kontakt s publikem, přišlo mi to, jako kdyby došla do práce, odpracovala a odešla. Na vstupenkách byl začátek ve 20 hod, ale vystoupila po 21. hod., mezitím prázdno - žádný předskokan, žádná videa - nic.

To u Robbieho byl psán začátek ve 20 h a v tu dobu vystoupili předskokani a po nich téměř okamžitě ON. Ale i před tím po celé odpoledne jely na obrazovkách klipy - dokonce i u záchodu!
A ceny? V Budapešti na stadionu byly ceny za jídlo a pití stejné jako ve městě - tudíž pro nás za pakatel.
V Praze nasazené - děs a hrůza.

V říjnu jsme viděli koncert Hany Hegerové k 75. narozeninám v Janáčkově divadle v Brně. Opět jsme byli nadšeni. Ta ženská má vitalitu jak dvacítka!! V listopadu jsme měli přestávku a tuto neděli nás čeká Christina Aguilera... tak uvidíme, čím nás překvapí. Tento koncert spojíme s prohlídkou vánoční Prahy - už se moc těším.

A kolik jsem ochotná dát za lístek? Já nevím... záleží za koho. Je mi 40 let, manželovi o 3 více a s koncerty jsme začali blbnout až letos. Tak se necháme překvapit, kam až dojdeme.
Zdenka


Milá Zdenko, díky za velice zajímavé srovnání. Obdivuji váš zápal a taky žánrovou všestrannost.
Koneckonců, věci se rozbijou, ale skvělé zážitky nám zůstanou napořád, no ne?

Reklama