Madeta si uvědomuje, že dnešní doba vyžaduje odpovědný přístup k životnímu prostředí. Stoprocentně recyklovatelný obal na čerstvé mléko z odpovědné těžby dřeva je tak jedním z kroků, kterým se snaží ulehčit životnímu prostředí.

Loga Klasa, Český výrobek a České cechovní normy jsou na většině výrobků od Madety. Na mléku ale přibylo logo Certified carbon neutral, označující firmu, která se snaží interními opatřeními snížit svou uhlíkovou stopu.

Nové je také logo nevládní neziskové organizace FSC (Forest Stewardship Council - Rada pro správu lesa), která podporuje ekologicky šetrné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné lesní hospodářství a tím napomáhá chránit ohrožené a devastované světové lesy. Zakoupením produktů s tímto označením zákazník podporuje lesní hospodářství, které je šetrné k přírodě i lidem. Nejste si jisti, kam nový 100% recyklovatelný obal po konzumaci vyhodit? Ptali jsme se přímo v Madetě. Nejlépe do oranžového kontejneru na nápojové kartony, případně žlutého na plasty.

Madeta. Tak chutná mléko.

Reklama