Žena a květina… odjakživa patří k sobě. Kterou z nás nepotěší kytička k narozeninám, k svátku či jen tak. Květinou nás nikdy nikdo neurazí, viďte?

 

Také milujete ten okamžik, kdy darované květy aranžujete do vázy a hledáte to nejvhodnější místo, kam je dáte, aby správně vynikly?

Pokud jste skutečnou milovnici květů, květin, kytiček…exotických i těch „obyčejných“, udělejte si v dubnu výlet na Madeiru. Vaše dušička si přijde na své.

 

Ve dnech 9. a 10. dubna se zde totiž konají Květinové slavnosti. Hlavní město Funchal bude vyzdobeno záplavou květin, hlavní ulice budou lemovány květinovými koberci, které jsou poskládány do neuvěřitelně nádherných motivů.

V sobotu ráno pak všechny madeirské děti nosí kytičky k živé zdi Naděje a celé slavnosti pak vrcholí průvodem, který vede celým centrem a alegorické vozy, zhotovené z překrásných květin, plují v tónech hudebního doprovodu městem….

 

Nádhera, kterou ocení nejen milovníci květin, ale při které jihnou i ti, kteří si zakládají na svém realistickém vnímání života.

 

Pokud jsme vás nalákali, neváhejte. Madeira vás přijme s otevřenou náručí a vězte, že kromě Květinových slavností zde na vás čeká i spousta dalších, nezapomenutelných zážitků.

 

Více informací naleznete na www.snailtravel.cz , ale pokud je budete chtít navštívit osobně, pak je to zde: Veleslavínova 6, Praha 1, telefon 224 813 926, 224 814 567, email internet@snailtravel.cz.

Fotky:

http://www.snailtravel.cz/main.asp

Reklama