Potřebujete relax? Zmáhá vás nekonečná zima? Vidina příjemného wellness pobytu vás jistě nažhaví!

Máme pro vás krásné tipy na lázeňské hotely v Maďarsku, ve kterých můžete zapomenout na stres a věnovat se jen sami sobě.

Naše zkušenost: Lázeňství je v Maďarsku na špičkové úrovni a zázemí hotelů je velice příjemné. Díky sirným a minerálním pramenům, které jsou v Maďarsku poměrně dost rozšířené, vznikla řada léčebných a wellness zařízení. Ty jsou velmi oblíbené stejně jako místní kuchyně, která je pro vás známá a cenově dostupná. Do Maďarska to navíc není daleko, takže příjemný výlet můžete spojit s odpočinkem a načerpáním nové energie!

Kde se ubytovat a užít si ten správný relax?

Rádi bychom vás seznámili s několika nabídkami hotelů, které můžete zakoupit u cestovní kanceláře ITS BILLA TRAVEL, se kterou spolupracujeme.

Kam se můžete vydat? Zde jsou naše tipy:

Maďarsko

lázně

  • Wellness Hotel Silver Resort ****

3 noci s polopenzí

od 2.430 Kč na osobu

Více informací o této nabídce najdete zde na: www2.itsbilla.cz

Wellness hotel Silver Resort spojuje dávné časy dob římských a moderní zázemí hotelu, které bylo vybudováno právě na místě původního římského osídlení. Ve Venus Wellness centru můžete vyzkoušet tradiční římskou lázeňskou kulturu, v níž nechybí teplé koupele, perličková lázeň, dětský bazén, sauna, parní lázeň, finská panoramatická sauna anebo solná komora.

Maďarsko

lázně

  • Hotel Karos Spa Superior *****

3 noci s polopenzí

od 4.185 Kč na osobu

Více informací o této nabídce najdete zde na www2.itsbilla.cz

Luxus a pohodlí, zážitky a odpočinek nabízí tento největší Wellness hotel ve městě Zalakaros. Hostům je k dispozici 5 vnitřních bazénů, 2 venkovní bazény v letní sezóně, 7 různých saun, wellness svět nabízející různé procedury péče o obličej a tělo, široká nabídka masáží, zábavné programy ve městě i v hotelu v každém ročním období.

Maďarsko

lázně

  • Hunguest Hotel Repce ***

3 noci s polopenzí

od 3.210 Kč na osobu

Více informací o této nabídce najdete zde na www2.itsbilla.cz

Hunguest Hotel Repce se nachází v těsné blízkosti lázní Bük, k jejichž návštěvě můžete využít krytou chodbu spojující tyto lázně s hotelem. Druhé největší lázně Maďarska a jejich termální prameny se skvěle hodí při léčbě různých neduh pohybového aparátu. V lázních hosté při návštěvě rádi využijí léčivý a rekreační bazén, saunový svět, medicinské wellness centrum nebo fyzioterapeutický institut.

Maďarsko

lázně

  • Hotel Venus ***

3 noci s polopenzí

od 1.920 Kč na osobu

Více informací o této nabídce najdete zde na www2.itsbilla.cz

Atmosféru římských lázní nabízí i hotel Venus v Zalakarosi, kde hosté jistě ocení bazén na plavání, perličkovou lázeň, jacuzzi, saunu, parní kabinu a solárium. Městské léčebné lázně Granit jsou navíc vzdáleny jen 100 m od hotelu a pyšní se pestrou nabídkou procedur pomocí léčivé vody a jsou zároveň i místem pro pohodlnou rekreaci a oddych.

lázně

Další nabídky můžete nalézt též na webových stránkách cestovní kanceláře ITS BILLA TRAVEL, kde je možné si pobyt i zarezervovat. S objednávkou pobytu Vám též rády pomohou naše vyškolené operátorky na bezplatné lince 800 220 800, která je v provozu každý všední den od 8:00 do 20:00 anebo o víkendu od 10:00 do 18:00.

Reklama