Hezký mrazivý den,ano předtuchy i vize v nějakých situacích mívám. Napíšu Vám příběh,který se udál před 3 lety.     

Dcera s manželem se zrovna chystali na oslavu,zrovna u mě byli a povídali mi,jak to bude probíhat a jak pojedou zpátky.

Říkali,že pojedou zpátky s kamarádem ve voze. V té chvíli jsem měla takový hrozný pocit a zatmělo se mi před očima,že jsem o sobě nevěděla. Pomohla mi až sklenice vody.

Říkala jsem si,může to být znamení,ale třeba taky nemusí. Nebudu je radši strašit. Šla jsem spát a zdál se mi hodně podivný sen,viděla jsem auto,které se vybouralo a u něho záchranka a jak někoho odvážejí na vozítku,viděla jsem blíž a blíž a najednou jeden záchranář odhalil obličej zesnulého a byla to moje dcera !!!

Hned jsem se probudila,až jsem málem spadla z postele,ještě v noci jsem volala dceři,ať z oslavy odjede normálně autobusem a ona na to,že to bude trvat 3x déle,ale já ji řekla,co se mi zdálo a že jsem kvůli tomu už i omdlela. Naštěstí mi slíbila,že pojedou tedy autobusem.

Tomu,že jsem měla takovou předtuchu musím opravdu poděkovat,protože mi ještě večer následujícího dne volala dcera a říkala,že se její kamarád z nějakými lidmi z oslavy vybourali a nějací,že jsou mrtví a někdo ještě bojuje o život.

Musím zaklepat,že jsem takovou předtuchu a sen měla,jinak bych už ani možná neměla svou milovanou dceru.
Když máte nějakou předtuchu,tak ji poslechněte,většinou se Vám snaží pomoct.
Zdraví Maal

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Tak Ti řeknu, že jsi mi způsobila po celém těle husí kůži jako Karpaty. Každopádně je skvělé, že máš poslušnou dceru. Musím říci, že patříš k lidem, kteří mají tuto schopnost vyvinutu hodně silně, protože ji dokážeš využít, jak za bdění, což je složitější, tak i ve spánku. Tyhle věci se dědí, takže dcera bude určitě podobná. Přeji oběma a všem Tvým blízkým hodně štěstí. Míša

Reklama