Jak byste se zachovala, kdybyste viděla někoho, jak krade v obchodě? Dělala byste mrtvého brouka, nebo byste ho udala? Co udělala naše čtenářka maal? Přečtěte si její příspěvek

Hezký den, píšu Vám příběh, který se stal zrovna před 5 dny. Moc ráda nakupuji, nejraději oblečení.

Šla jsem zrovna něco nakoupit pro naše hladové krky. Máme jeden malý obchod přímo u domu, takže už tam všechen personál znám. Je to výhoda, jsem tam totiž tak za 2 minuty. Ale stal se mi tam jeden zajímavý zážitek.

Jako každý den jsem tam nakupovala. Najednou jsem ale zahlédla, jak si jeden chlap cpe asi něco do kapes, aspoň jsem si to myslela-bylo to zezadu, takže nebylo nic moc vidět. Popošla jsem kousek a opravdu, dotyčný si cpal spoustu jídla do kapes a do bundy, kam jen to šlo. 

Jelikož je to menší obchod, tak nemají kamery. Věděla jsem, kde sídlí šéf, tak jsem tam k němu "nenápadně" šla a řekla mu to. Modlila jsem se, aby tam ještě byl (ten zloděj), abych nebyla za blázna. Šéf obchodu ještě z jedním statným prodavačem vyběhl a já jím ho ukázala, ještě tam byl, pořád otočený zády. Dopadli ho, chtěl ukrást jídlo asi za  245 Kč a byl to Rom. Zavolali policii.

Šéf mi moc poděkoval a od té doby když se pozdravíme, tak se na mě mile usměje. Je to pěkné. Ráda jsem pomohla.

Maal

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Děkuji za příspěvek k dnešnímu tématu. Já mám také zkušenost se zlodějem. Ale na rozdíl od toho vašeho nekradl zboží, ale moji peněženku.

 

Reklama