S opravdu netradiční závislostí se nám svěřila čtenářka Bohuša. Ta každou volnou chvilku skáče na trampolíně a užívá si to.

Tedy to je něco, milá Bohušo. Moc děkuju za příspěvek a přeju ještě hodně hezkých chvil na trampolíně.


Ahojky,

má závislost má jméno TRAMPOLÍNA. Nikdy by mě nenapadlo, že já, pomalu čtyřicátnice, stanu se závislá na trampolíně. Začalo to nevinně... v době, kdy začaly být trampolíny populární ani naše děti nechtěli zůstat pozadu a škemrali tak dlouho, až tatínek zjihl, a i přes mé velké protesty a stávky, dětem trampolínu koupil. Měla 1,8 metru a já byla naštvaná. Dětí se u nás scházelo hodně, ale časem je trampolína omrzela a došlo to tak daleko, že zůstala nevyužita. A v té době jsem po ní začala pomrkávat já. Když byl doma čistý vzduch, nikde ani živáčka, naskočila jsem na ni a od té doby jsem byla „ztracená“... skákala jsem jako o život, měnila polohy, jednou jsem byla dole, jindy zase nahoře, z boku, taky zezadu...!

Měla jsem pocit, že vyskáču všechno napětí a stres a to mě hnalo k tomu, abych na trampolínu skákala co možná nejčastěji. Ze začátku jsem to dělala potají, ale moje závislost se později utajit nedala, a já to dělala veřejně. Už mě ani nevadilo, že si ze mě rodina dělá legraci, já takový odpůrce trampolín, a najednou se ze mě stal závislák. Největší potěšení a uspokojení přichází tedy, když si můžu pustit oblíbené CD na plný pecky a u toho skákat na všechny způsoby. Před rokem jsem jako dárek k narozeninám dostala trampolínu velkých rozměrů, a povím vám, takovou radost mě doma udělali... volume doprava a šup, šup na trampolínu... hotová slast. Od jara do podzimu se to dá, ale horší je to v zimě, to si tolik neužiji. Ale na poslední svátek mě překvapili poukazem do GALAXIE... to je zábavné centrum plné trampolín... jo, tak tady jsem si přišla na své. Mezi spoustou dětiček se moje touha po skákání pořádně vyřádila a že dospělí při pohledu na mě jenom kroutili hlavou a nechápali co, že to tam je za exota mě v té chvíli bylo srdečně jedno... jsem ZTŘEŠTĚNÁ, POBLÁZNĚNÁ, ale jsem SVÁ!

Krásný den s ještě krásnějšíma závislostma přeje Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Podělte se s námi o vaše závislosti! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE. Příspěvky posílejte dnes 21. 2. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ZÁVISLOSTI

kafe

Reklama