Znají to asi všechny mámy dospívajících výrostků. Věčné postávání před zrcadlem, výraz nespokojenosti a neustálého komentování vzhledu. Pokud nemá Vaše dítě problémy, je otázkou času kdy pochopí, že nikdo není dokonalý, jenže pokud se přidají problémy...

acneon

Období dospívání provází řada projevů, k těm na první pohled nejviditelnějším patří akné - zvýšená tvorba kožního mazu a následná kolonizace pleti bakteriemi, jejímž důsledkem je rohovatění buněk, ucpávání vývodů mazových žláz, začervenání kůže a tvorba komedonů nebo nerovností... zkrátka beďarů či uhrů, kdo by je neznal? Jisté je, že na kráse a sebevědomí rozhodně nepřidají. Akné ne vždy zmizí spolu s pubertou, statistiky říkají, že trápí až 5% dospělé populace.

Převratné a hlavně účinné řešení

Novinka na českém trhu - doplněk stravy Acneon nabízí opravdu převratné a hlavně účinné řešení. Acneon totiž spoléhá na přírodu, která mu dává jedinečné vlastnosti: není dráždivý, nezasahuje do hormonální rovnováhy organizmu a napomáhá zpomalovat růst bakterií způsobujících akné. Na rozdíl od antibiotik, určených k potírání, nevybíjí přirozenou kožní mikroflóru. Acneon obsahuje aktivní látku Praventin™, speciálním postupem získaný mléčný protein laktoferin. Efektivita Praventin™ a jeho blahodárného vlivu na pleť byla ověřena nezávislými studiemi, které prokázaly viditelné výrazné zlepšení pleti při užívání denní dávky 200mg Praventin™ (toto množství obsahuje jedna tableta Acneonu) po více, než 8 týdenním období.

acneonOdstranit problémy s akné je vždy dlouhodobá záležitost. Je tedy nutné, obrnit se notnou dávkou trpělivosti. Neméně důležité je dbát na hygienu a pokožku udržovat náležitě čistou. Acneon útočí na akné zevnitř organizmu, tedy tam kde problém vzniká! Takže už žádné dlouhé hodiny strávené před zrcadlem, žádné nekonečné mazání a potírání pokožky. Stačí spolknout jednu tabletu denně, po dobu minimálně dvou měsíců. Nenechte se odradit případným dočasným zhoršením stavu pokožky, které může být způsobeno změnou složení kožního mazu a probíhajícím čištěním pleti. Přípravek je možné bez obav užívat i dlouhodobě.

Acneon společnosti Walmark nabízí spolehlivou, přirozenou cestu ke zdravé a krásné pokožce jak dospívajícím tak i dospělým.

Doporučená cena na lékárně: 30 tablet 290 Kč

Více informací o přípravku Acneon najdete na stránkách www.acneon.cz

 

Reklama