62b9905145783cl.jpg
Foto: Shutterstock

Společnost, která se zaměřuje na výrobu kečupů, hořčicí a dalších ochucovadel, přišla na trh s limitovanou edicí kečupových nanuků, takzvaných Frenchsicles, což je složenina jména značky a anglického výrazu pro nanuky – popsicles. Tato netradiční pochoutka byla v Kanadě dostupná jen několik dnů, ale společnost myslí i na ty, kteří nákup prošvihli.

Na svých webových stránkách totiž zveřejnila recept, jak si kečupové nanuky vyrobit doma. Složení nabízí víc než jen zmražený kečup.

V receptu najdete rajčatovou šťávu, kečup, trochu pálivé omáčky a volitelnou položkou je směs koření Caesar Rim, která obsahuje pepř, cibuli a citrusovou příchuť.

Reakce lidí na sociálních sítích jsou různé. Někdo je pobavený a někdo absolutně nechápe. Objevily se i otázky, jestli se náhodou nechystají i nanuky z majonézy. Není to nicméně poprvé, co se společnost French’s pustila do experimentu. V roce 2019 se u příležitosti Národního dne hořčice spojila s výrobcem zmrzliny a společně vytvořili zmrzlinu s příchutí hořčice.

Zdroje: Clubhouse, Today, French’s twitter

Reklama