Vytyčování pomyslných mantinelů je ve vztahu zcela normální záležitostí. Je na každém z nás, kam necháme milovaného partnera zajít a co mu dovolíme. Lucka aktuálně řeší problém, kdy jí partner zakazuje vídat se s nejlepším kamarádem, ač to zpočátku pro něj problém nebyl.

„Oba jsme společenští, máme kolem sebe spoustu přátel. Mně osobně ti jeho nevadí. Myslela jsem si, že to má stejně. Teď se ukázalo, že můj nejlepší kamarád Tomáš mu je silně proti srsti,“ vypráví Lucie. Ta je se svým partnerem už přes rok. Nikdy se ani slůvkem nezmínil, že by mu Lucčin kamarád vadil. Brojit začal až teď.

Nenechte si ujít:

no„Samozřejmě jsem je hned zpočátku seznámila. Chodili spolu na fotbal, občas zašli na pivko, zkrátka, nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo být něco špatně. Dokonce o něm přítel i hezky mluvil, rozuměli si. Nyní mi oznámil, abych se s ním přestala bavit.“ Lucka nechápala, proč přítel najednou otočil. Avšak žádné smysluplné vyjádření nedostala.

„Poukázala jsem na to, že já mu taky nezakazuju přátele, ani ty ženského pohlaví. On mi pouze řekl, že u něj je to něco jiného. Já jsem jím prý posedla. To ale není pravda, nevím, jak na to přišel. Nechce se už o tom bavit. Se svým kamarádem se stýkám nadále, ale tajně. Vždy si vymyslím, že jdu s holkami. Vím, že zapírat nemůžu věčně, ale já Tomáše ze svého života škrtnout nechci.“

Čtěte také: