Herečka Demi Mooreová rozhořčeně popřela, že by za svůj mimořádně mladistvý zjev vděčila plastickým chirurgům. Sedmačtyřicetiletá hollywoodská hvězda tak reagovala na spekulace, podle nichž za úpravy obličeje a dalších tělesných partií utratila v přepočtu minimálně 5,8 milionu korun. Aspoň to píše britský deník The Daily Telegraph.

d

„Není to pravda, nikdy jsem operaci nepodstoupila,“ prohlásila krásná herečka. Představa, že s pomocí chirurgického zákroku lze pozastavit proces stárnutí, je Mooreové podle britského listu naprosto cizí. „Je to způsob, jak bojovat s vaší neurózou. Skalpel neudělá nikoho šťastnějším,“ tvrdí. „Dávám přednost tomu, abych byla i ve svém věku krásnou ženou, než se zoufale snažit vypadat jako třicátnice,“ nechala se také slyšet. Možná je to ale proto, že sama přišla na to, že i když podstoupila mnoho chirurgických úprav, nic se na jejím životě nezměnilo.

Podle spekulací bulvárního tisku si totiž nechala mimo jiné provést liposukci boků, stehen a břicha. Výsledkem práce chirurgů je údajně i zvětšení poprsí pomocí implantátů a tvář bez jediné vrásky. Bylo by to jinak v 47 letech vůbec možné nemít ani jednu vrásku?

I když Mooreová údajně zaměstnává pro zlepšení vzhledu mnoho poradců, včetně odborníka na výživu, osobního trenéra, učitele jógy a kickboxu, věk přece jenom vymazat nelze. Ještě před rokem ale tvrdila něco úplně jiného.

Před rokem:

„Nemám problém se zkrášlovacími operacemi. Nebudu se dívat, jak mi chřadne tělo. Někdo dostal dokonalou postavu jako dar z nebes, někdo si k ní musí pomoci. Uznejte, že tři děti a působení gravitace by v mém věku hezká prsa nevykouzlily.“

Dnes:

„Musím říct, že ten den, kdy si stoupnu před zrcadlo a rozbrečím se, bude asi chvílí, kdy začnu k plastikám mít méně odmítavý postoj. Ale v tuto chvíli se mi víc líbí být krásnou ženou svého věku, než abych se zoufale snažila vypadat na třicet.“

Co si o tom máme myslet? Lže, nebo na ní roky opravdu nejsou vůbec znát?

Reklama