LOGO-MONSTERS-2018-Les-Monstres-De-Nina-Ricci-2-Lines.png

V každém z nás je ukrytá příšerka… i v Belles de Nina. Co kdybychom je osvobodili? Najednou je tu ďáblík, který vyskočí ze své kouzelné krabičky, připraven zatahat vás za tváře. Nebo jiná příšerka, která na vás zírá obrovskýma milujícíma očima. Další s falešným masožravým úsměvem na tváři – chci tě, chci tě sežrat! Je to tanec démonů, jsou jako Nina a Luna. Jedinečné, unikátní a nespoutané. Nerozlučná dvojice. Přichází něco šíleného a hravě ztřeštěného. Následujte kroky Niny a Luny do začarovaného lesa, okolo tajemných zvířecích totemů možná spatříte i sněžné sovy a vlky. Ale buďte opatrní! Tyhle roztomilé bestie s okouzlující elegantní chocholkou a chlupatou bublinou způsobují lásku na první pohled!

MONSTERS-2018-PACKSHOT-LUNA-HD.jpg

Nina Ricci obnovuje spolupráci s kreslířkou Anou Strumpf a Gutem Requena. Dva brazilští umělci, kteří si libují v zábavném a nezastavitelném pop artu. Prostředí čarovného lesa s kouzelnými hady, květinami, motýli a houbami – to vše se odráží na přepracovaných flakonech Nina a Luna. Jak ilustrátorka Ana Strumpf, tak architekt Guto Requena zanechali na designu svůj nezaměnitelný podpis.

MONSTERS-2018-PACKSHOT-NINA-HD.jpg

Nina Ricci se chystá oživit své legendární vůně a osvobozuje s nimi své malé příšerky. Nina se přeměňuje v jiskřivou hrušku, obalenou v cukrové vatě a Luna ve šťavnatý ananas, ovoněný citrusy.

Mé dojmy: Kromě toho, že je Luna ten nejroztomilejší falkon, který jsem kdy měla, tak jsem také nadšená z vůně samotné. Je jiná, nasládlá, přesto svěží, jedinečná a nepřehlédnutelná. Přesně pro mě! Doporučuji vyzkoušet, na přicházející jaro je jako stvořená. 

Kolekce Les Monstres de Nina Ricci bude exkluzivně od 15. 2. k dostání pouze v sítích parfumerií Sephora. 

Uložit

Reklama