Má bývalá kolegyně, říkejme jí třeba Marcela, si je toho náležitě vědoma, takže své vnady i (nad)váhu pečlivě hýčká. Flirtuje nonstop a s každým. Pojmy jako dieta nebo štíhlý pas, to jsou pro ni cizí slovíčka, kterým se směje tím svým hlubokým a chraplavým hlasem. Jak říkám, žádné tintítko. Svou vizáž podtrhuje náležitě vyzývavým oblékáním a nepřehlédnutelným líčením, takže o jejím sexuálním apetytu prostě nemůže být pochyb. Zcela automaticky k ní patří minisukně.

K mužům přistupuje v určitém slova smyslu jako chlap, dává jasně najevo, co nabízí: buďto se ti to líbí a ber, nebo nech být. Asi tak nějak probíhá nonverbální komunikace mezi Marcelou a mužskými protějšky. Žádné velké okolky. Někomu to sympatické je, někomu ne. Pro jistotu zdůrazňuji, že je na chlapy, a ne na ženské, tedy že má sice občas chování jako mužští, ovšem na druhou stranu to nejspíš umí náležitě kompenzovat... :-)

Její příchod do společnosti je vždy ve velkém stylu. A muži jsou lapeni. Nikomu není lhostejná. Někteří se hroutí strachy, že by si je vybrala, jiní se netají tím, že by to s ní chtěli zkusit.
Ženské jsou na vážkách. Nechápou, jak Marcela může chodit tak nemožně oblékaná, jak se může tak děsně ověsit, ovšem tady jejich převaha končí. Musejí uznat, že je dost chlapů, na které to jednoduše zabírá.

"Přitahuje mě na ní to její naprosto jednoznačné chování, nedělá s ničím okolky, žádná náfuka, žít bych s ní v žádném případě nechtěl, ale vyspat se s ní, proč ne?" hodnotil ji kdysi náš společný kolega z kanceláře.

Druhý mu oponoval, že takhle příšerně vyzývavé chování, kdy by si spíš připadal jako oběť než jako lovec, pokud by ho Marcela klofla, ho tedy v žádném případě neláká.
Obvykle se strhla bouřlivá polemika, kdy se ostatní mužští rozdělili a snášeli argumenty, proč ANO a proč NE. Debaty to bývaly dlouhé a nakonec se stejně dostali někam jinam, ale zajímavé to každopádně bylo.

Ženské poslouchaly a snažily se pochopit, jak ti mužští vlastně myslí a jestli se dokáží ubránit trikům protřelých dam. A co na ně vlastně platí.

Prostě a jednoduše, chce se mi říci, že Marcela je jen jedna, ale tuším, že to asi není pravda. Žije sice v jednom menším městě ve východních Čechách, ale je dost dobře možné, že každé větší město má takovou podobnou Marcelu. A že mužští, i když je každý jiný, se od sebe, pokud jde o takovéto Marcely, možná zase příliš neliší :-))

 

Reklama