Děkuji za první „vlasatý“ příběh od čtenářky s nickem Januše. Jak může někdy dopadnout šílená sázka? To už se dočtete v jejím příspěvku.

Pěkný den všem vlasáčům, po přečtení tématu se mi ihned vybavila příhoda z mé puberty ohledně vlasů. Protože mám dost vlnité vlasy, nosím je od mala krátce střižené. V 8. třídě základky jsem se spolužáky uzavřela sázku(už si nepamatuji, o co šlo), ale prohrála jsem.

Za prohru jsem si musela obarvit vlasy na zeleno a přijít tak do školy. Taky jsem tak učinila. Ale trochu jsem to vylepšila. Do zelených vlasů jsem si „posadila" sponky tvarů berušek, motýlků a kytiček. Má hlava vypadala jako jarní louka.

Při příchodu do třídy jsem sklidila hvízdavý obdiv. Horší to ale bylo se souškou učitelkou. Ta, jakmile mě spatřila, vyjekla, upustila třídnici a hned mě lifrovala k soudruhu řediteli. Ten na mě taky vytřeštil oči a hned telefonoval mé mamce.

Po jejím příchodu jsem od ní dostala dvě  výchovné na každou stranu tváře, popadla mě za ruku a vedla k nejbližšímu holičství. Tam mě ostříhali na kluka, barvu po úporném snažení smyli. Doma byla ruční dohra od táty a ve škole jsem dostala sníženou známku z chování.  

Ptáte se, jak to, že naši nezaregistrovali mé obarvená? To proto, že z bytu jsem odcházela vždy až po hodině jejich odchodu do práce, a tudíž mě v barvení nemohli zabránit. Dnes mám opět svůj krátký sestřih s krásným přírodním bílým melírem.

Januše.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Januše, je vidět, že máte smysl pro humor. A dnes už (naštěstí) nechápeme, proč z toho dělali všichni takovou vědu. Snížit známku z chování kvůli barvě vlasů? To může jen... domyslete sami

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také nějakou veselou příhodu? Nebo spíš příhodu k pláči? Napište nám něco o svých radostech i strastech s vlasy.

Budeme se těšit na adrese redakce@zena-in.cz

účes1

Soutěžní účes č.1 komu asi tak patří? Je to Cameron Diaz? Madonna? Hádejte

 

Reklama