Po krásném létě, které jsme z větší části strávili mimo ruch měst a obcí, je takový návrat do reality pro náš organizmus pořádnou ťafkou. Rovnýma nohama jsme skočili do každodenního kolotoče běžných starostí a pracovních povinností. A to se na našem těle i duchu samozřejmě nepříznivě odráží. A pokud máte rodinu a děti, které jsou ve školním procesu, jistě víte, o čem je řeč.

Hlava jako střep

Následkem stresu jsou časté bolesti hlavy, a to zejména nás, žen. Statistiky jsou neúprosné.  Bolestí hlavy běžně trpí asi 62,31 % veškeré ženské populace. Několikrát týdně postihují dokonce 14 a půl procenta žen.

 

Naprostou většinu všech bolestí hlavy vyvolává svalové napětí (tenze). Nejvíce postihují lidi středního věku mezi 20 a 40 lety, a zejména ty se sedavým způsobem zaměstnání. Máte sedavé zaměstnání? Pak vám tento příklad není cizí.

Stres, špatná nálada, starosti...

 

Bolest může být i výsledkem silných emocí, starostí, úzkosti, stresu, deprese, šoku, smutku, či dokonce přehnaného perfekcionismu, kdy člověk sám sebe trápí nároky, kterým neumí, a ani nemůže dostát. Stres s následkem bolení hlavy také většinou způsobuje nahromadění úkolů v práci a v domácnosti.  Což také zná každá z nás.

 

Jaký je náš tip, když už nás začne bolet hlava?

 

Své vyzkoušené pilulky proti bolení hlavy má jistě každá z nás vždy po ruce. Naším tipem je Saridon, s rychlým nástupem účinku, určený speciálně na bolesti hlavy.

 

Saridon obsahuje speciální kombinaci tří účinných látek, které jsou obsaženy v poměru 5:3:1. Každá z z nich má přitom svůj význam.

 

Paracetamol zajišťuje dlouhé působení, díky propyfenazonu se účinek dostaví velmi rychle. Kofein pak zvyšuje analgetický účinek kombinace paracetamolu a propyfenazonu.

 

- Paracetamol – prodlužuje dobu působení.

- Propyfenazon – způsobuje rychlý nástup účinku

- Kofein – zvyšuje efektivitu kombinace paracetamolu a propyfenazonu, zesiluje jejich analgetický (proti bolesti) a antipyretický (proti horečce) účinek.

 

Největší výhodou Saridonu je, že zajišťuje rychlý nástup účinku. Významné zmírnění bolesti přináší již za 15–30 minut.

 

Pokud si chcete přestat lámat hlavu s bolestmi hlavy, vyzkoušejte Saridon!

 

Více informací nejen o Saridonu, ale také o bolestech hlavy obecně najdete na www.saridon.cz.

Reklama