Své holčičce dávala vše, co matka dítěti může dát, alespoň si to myslela. I přesto po 23 letech přišlo pro Danu obrovské zklamání. Milovaná dcera se podle ní zachovala jako sobecká mrcha. Opustila dítě a Dana musí vychovávat její malou dceru.

„Když má dcera přišla s tím, že odjíždí pracovně do ciziny, byla jsem v šoku. Prostě nám to oznámila. To, že se budu starat o její malé dítě (1,5), brala jako hotovou věc. Ani jsem se nenadála a za 14 dní dcera odlítala,“ vypraví Dana.

Ta se samozřejmě o svou vnučku postarala. Přes dva roky byla nejen babičkou, ale i matkou. Vlastní dcera se ozvala maximálně jednou do měsíce, a to jen na pár minut. „Nechápala jsem, jak tohle mohla udělat. O to víc mě překvapilo, když se z ničeho nic objevila ve dveřích, že chce své dítě zpět.“

kid

Nenechte si ujít:

Dana si myslela, že dcera konečně dostala rozum. Půl roku sekala latinu a o svou dcerku se vzorně starala, jenže pak opět utekla. „Přišla s tím, že zase musí pryč. Prý dostala pracovní nabídku, která se neodmítá. Své dítě mi předala jako panenku, která ji už omrzela.“

„Už přes rok je za velkou louží. Za tu dobu mám od ní pár zpráv, že by se ale zajímala, jak se máme, to vůbec.“ Dana je z chování dcery zklamaná. Zvláště, jak vnučka roste, začíná chápat, co se děje a špatně to snáší. „Aby toho nebylo málo, dcera se mi před pár dny ozvala, že se bude vracet domů. Na rovinu jsem řekla, že pokud hodlá za pár měsíců opět zdrhnout, malou jí nedám. Už nechci vnučku vystavovat nerozvážnosti její matky, která se chová jako sobecká mrcha,“ uzavírá vyprávění Dana.    

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama