Nedávno mě jedna paní usilovně přesvědčovala, že všechno, ale úplně všechno je Boží záměr. Pak ovšem, je-li tomu tak, není Všemohoucí žádný zkostnatělý suchar bez originality. Má zřejmě velmi vybraný smysl pro humor a je hravý, protože leckdy se musí tam nahoře skutečně dobře bavit… to byste nevěřili, co všechno se děje kolem nás...

Někdo je MU sympatický a jiný ne?

Tři děti se v Anglii narodily jedněm rodičům ve stejný den s několikaletým odstupem. Šance, že se to stane, je 1:133 000.
Nu, cesty Páně jsou...

Německá studentka Sabina Simon si koupila starý gauč. Protože byla chudá, vyšel jí obchodník vstříc a zaplatila 150 euro na dvě splátky. Doma našla v otomanu obraz, který se později vydražil za 20 000 euro.
Že by Boží sympatie?

Tomas Trepl z Kanady byl v jeden rok zasažen bleskem. Přežil. Druhý rok znovu, dokonce na tom samém místě a o tři roky později se vracel z restaurace na kole a hádejte, co stalo? Ano, praštil ho blesk. Přežil jen se spálenou nohou. Novinářům tento šedesátiletý muž řekl.Už jsem si skoro zvyknul.“
Nabízí se otázka: Proč? Možná jen tak ze srandy. :-)

Šestačtyřicetiletý Robert Evans z amerického Colorada byl v jeden den sražen autem při cestě na kole a převezen do nemocnice.
Naštěstí se mu nic vážného nestalo, a tak byl ještě v týž den propuštěn. Cestou z nemocnice si to štrádoval pěšky podél tratě. Ano, srazil ho pro změnu vlak.
Byl nalezen o půl hodiny později v potoce a odvezen do stejné nemocnice. Přežil jen s několika škrábanci a lehkým otřesem mozku. Možná to bylo málo legrační, a tak náš milý smolař ve finále vyfasoval pokutu od policistů za to, že si pro cestu vybral železniční most, kam chodci rozhodně nesmí – A pak že to není vtipálek!

Jakýsi německý inteligent a zapálený zahrádkář vytáhl do boje s krtkem se zbraní hromadného ničení. Do země zabodl tyč a na ni rafinovaně připojil elektrické napětí. Zabil tři krtky a jednoho inteligenta jeho jména.
Možná má Bůh rád krtky. Nebo nemá rád trouby.

Ze všeho HO ale vinit nemůžeme. O tu pravou životní zábavu se umíme postarat sobě a druhým i my, a to evidentně bez Boží pomoci.

Bože, chci být užitečný!

Gene Hathorn sedící v Texasu v cele smrti za to, že  v roce 1985 vyvraždil celou svou rodinu touží být ještě užitečný. Za dlouhých zimních večerů došel k rozhodnutí, že se chce po své smrti stát potravou pro zlaté rybičky. I obrátil se na něho umělec Marco Evaristti s nabídkou. Hathorn souhlasil. Po smrti bude jeho tělo zmraženo a poté přeměněno na kýženou potravu pro ryby. Návštěvníci Evaristtiho výstavy budou moci jeho mrtvolou osobně krmit zlaté rybky v akváriu. Tutově se pohrnou v pětistupech!

Potřebuji nápad!

Malířů pokojů je v hrabství Lincolnshire na každém rohu kornout. Konkurence je nesmlouvavá a jednoho to může psychicky i materiálně nemile postihnout. To by se ovšem nesměl jmenovat Nick Male. Tento sedmatřicetiletý kreativní jedinec maluje jako vzteklý a už ani nestíhá. Proč?
Protože váš obývák vymaluje nejen kvalitně, ale hlavně zcela nahatý!  
Zakázky se s novou službou jen hrnou a již má nasmlouvané kšefty až do léta. Máte-li zájem a bydlíte-li blízko, své služby inzeruje na „eBayi". Takhle se drtí konkurence!

Nevíte, jak si vydělat? Nemáte práci? Zkuste se za mořem soudit. Možná už pak žádnou nebudete dlouho muset hledat.

Že to není možné? Ale je!

Třeba v Los Angeles v Kalifornii
Devatenáctiletý vykuk Carl Truman si přišel na 74 000 dolarů plus léčebné výlohy, když mu jeho soused přejel ruku vozidlem. Chudinka si nevšiml, že za volantem vozu, ze kterého právě kradl poklice, někdo sedí.

Nebo ve Filadelfii
Zdejší restaurace musela zaplatit panu Amberu Carsonovi z Lancasteru v Pensylvánii balík v podobě 113 500 dolarů, za to že v podniku uklouzl na rozlité limonádě a zlomil si kostrč. Co na tom, že limonádu pár vteřin před incidentem sám vylil, když ji chrstl do obličeje svému příteli při výměně názorů.

Či v Claymontu
Tady slečna Kara Waltonová vysoudila na nočním klubu 12 000 dolarů plus náklady na zubaře. Při vylézání z okna na záchodě totiž spadla na zem a vyrazila si dva zuby. To celé proto, že se pokoušela utéct ze záchodu bez zaplacení poplatku 3,5 dolaru.

Skoro jako kočka v mikrovlnce
Pan Merv Grazinski si v Oklahomě pořídil nový obytný vůz Winnebago. Cestou po dálnici nastavil tempomat na 130 km/h a odešel si do obytné části vařit kávu!!
Jeho vůz zcela překvapivě opustil podle dálnici, havaroval a převrátil se.
Pan Grazinski si přišel na neuvěřitelných 1 750 000 dolarů!! V manuálu k obsluze vozidla totiž nebylo výslovně uvedeno, že se toto nesmí. Výrobce pak ve strachu z dalšího „dementa“ upravil návod. Tedy my máme u nás myslím něco jednoduššího. Řidič se musí za jízdy plně věnovat řízení vozidla.

Dnes máme pátek 13.!

Jistý Američan měl fobii, která má i své jméno. Je to triskaidekaphobia. V tento den nikam nechodil, v práci si vzal volno a nešel ani s košem. Jak vidno, měl k fobii důvod. Ale i když byl zalígrován doma, stejně si ho nešťastný den našel. Chudák malá zapomněl na okna. Právě oknem mu vlétla do kuchyně vosa, která záhy počala tonout v jeho sklenici s nápojem. Nešťastník si jí nevšiml, vypil ji a na následky žihadla, které mu ve smrtelné křeči stihla dát, zemřel.
Bože, tohle je škodolibost.
Reklama