Martina Blažena Boháčová, která se zabývá astrologií, numerologií, výkladem tarotových karet, andělskou magií a pozitivním myšlením a kterou můžete vidět v pořadu Volejte Věštci na TV Prima, vás zve na festival Miluj svůj život.

Gymnázium Omská, Omská 1300, PRAHA 10
6. 3.–8. 3. 2009 

Její přednáška proběhne 7. 3. a má název TAROTOVÉ KARTY VE SPOJENÍ S NUMEROLOGIÍ.
 
"Připravte si otázku a v rámci této přednášky přímo na vás předvedu jak fungují karty. Dozvíte se to, co vás právě aktuálně zajímá. Přijďte si pro odpověď na svou životní situaci. V rámci této přednášky proběhne slosování a někteří z vás mohou vyhrát VÝKLAD KARET ZDARMA, ZPRACOVÁNÍ ROČNÍHO HOROSKOPU ZDARMA, ZPRACOVÁNÍ KARMICKÉHO HOROSKOPU ZDARMA," říká.

Přednáška proběhne v učebně B od 20.00 hodin

DOPRAVA NA FESTIVAL 

Tramvaje č.: 6, 7, 19, 22, 23, 24 výstup zast. Kubánské náměstí. Pokud přijedete autobusem na nádraží Florenc nebo vlakem na Hlavní nádraží, jeďte metrem C do stanice Muzeum, přestupte na trasu metra A a jeďte do stanice Strašnická. Přestupte na tramvaj č. 7 směr Radlická. Vystupte na zast. Kubánské náměstí (2 stanice ze Strašnické).

Další možnost, pokud přijedete autobusem na nádraží Florenc nebo vlakem na Hlavní nádraží, jeďte metrem C do stanice I. P. Pavlova, přestupte na tramvaj č. 22 (směr Nádraží Hostivař) nebo tramvaj č. 6 (směr Kubánské náměstí), vystupte na zast. Kubánské náměstí

Reklama