Vyrazte s námi do jedné z největších lyžařských oblastí Švýcarska pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m).

 

Jedna z největších lyžařských oblastí Švýcarska, známá po celém světě, se rozprostírá pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m). Oblast nabízí široké spektrum sjezdových tratí – od lehkých a nenáročných sjezdovek až po dlouhé a strmé sjezdy. Ty naleznete zejména pod Schilthornem a Lauberhornem, kde se každoročně konají závody světového poháru. Při lyžování určitě navštivte unikátní otočnou restauraci na vrcholu Schilthornu (2.791 m), který se pod filmovým jménem Piz Gloria proslavil v 70. letech při natáčení jednoho z dílů „nesmrtelného“ hrdiny Jamese Bonda.

 

Náš tip na ubytování:

 

Ubytování a stravování:

 

Alpské středisko Lauterbrunnen (768 m), ležící ve stejnojmenném údolí mezi vrcholy Jungfrau a Schilthorn. Ubytování v následujících objektech:

 

• SMARThaus Chalet im Rohr - turistická rustikální chalupa uprostřed Lauterbrunnenu. Ubytování v 1 až 4lůžkových pokojích, lůžka s povlečením, na pokojích umývadlo. Na chodbách společné WC (9x) a sprchy (6x). K dispozici jídelna zároveň jako společenská místnost s TV, lyžárna. Parkování před objektem zdarma.

 

• Hotel Staubbach – rodinný hotel, 2lůž. pokoje se sprchou/WC a dále 1 až 4lůž. pokoje se sprchou/WC na patře. V objektu klubovna, restaurace, bar.

 

• Hotel Horner – hotel turistické kategorie, 2 a 3lůž. pokoje s vlastní sprchou (WC na patře) a dále 1 až 2lůž. pokoje se sprchou a WC na patře. V objektu restaurace a bar.

Všechny 3 uvedené objekty se nacházejí v sousedství a leží poblíž centra městečka, cca 500 m od dolní stanice zubaček do Mürrenu a Kleine Scheidegg. Za dobrých sněhových podmínek možnost dojezdu na lyžích z Mürrenu až k ubytovacímu objektu.

 

Stravování v Chalet im Rohr formou polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Stravu připravuje český kuchař - česká kuchyně. Při pobytu je možno zakoupit za české koruny nápoje (kávu, pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje) a občerstvení dle aktuální nabídky.

 

Doprava: zájezdový autobus nebo vlastní doprava

 

Více o nabídce se dozvíte zde.

 

Pokud byste chtěli vyrazit do Alp, kontaktujte naši spřátelenou cestovní kancelář SMART travel www.smarttravel.cz