Pokud plánujete vyrazit na lyže do Švýcarska, pak naše spřátelená cestovní kancelář SMART travel, má díky velkému zájmu o tuto oblast zajímavou nabídku v dalších termínech!

 

Tento zájezd jsme vyzkoušeli jako redakce mezi svátky a můžeme jen doporučit! Lyžovačka pod masivy Eiger (3 970 m), Mönch (4 099 m) a Jungfrau (4 158 m) je úžasná! Upravené sjezdovky, vychytaný systém dopravy a velké množství tratí, ze kterých si můžete vybrat! Opravdu velká pohoda!

 

Co vám SMART travel může nabídnout?

 

Zájezd do jedné z největších lyžařských oblastí Švýcarska pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3 970 m), Mönch (4 099 m) a Jungfrau (4 158 m).

 

Alpské malebné městečko Lauterbrunnen (768 m), ubytování si můžete vybrat v následujících objektech:


Chalet im Rohr - turistická chata, ubytování v 1- až 4lůžkových pokojích, lůžka s povlečením, na pokojích umývadlo. Na chodbách společné WC (9x) a sprchy (6x). K dispozici jídelna zároveň jako společenská místnost a dále lyžárna. Parkování zdarma. Tuto chalupu jsme vyzkoušeli, nalézá se přímo v centru městečka Lauterbrunnen, SKIBUS zastavuje skoro před domem.

 

 


Hotel Staubbach - příjemný rodinný hotel, ubytování v 1- až 4lůžkových pokojích, sprcha a WC na pokojích nebo na patře. V objektu klubovna, restaurace, bar. Parkování zdarma.

Oba objekty se nacházejí v těsném sousedství a leží poblíž centra městečka, cca 500 m od dolní stanice zubaček do Mürrenu a Kleine Scheidegg a cca 30 m od skibusu na Stechelberg (Schilthorn).

 

Stravování pro oba objekty zajištěno v Chalet im Rohr formou polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Stravu připravuje český kuchař - česká kuchyně. Při pobytu je možno zakoupit za Kč nápoje (kávu, pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje) a občerstvení dle aktuální nabídky. Strava byla výborná, při večeři dostanete polévku, hlavní jídlo, zákusek, ovoce. Velké porce, milý kuchařský tým.

 

Doprava: zájezdový autobus, možnost vlastní dopravy (viz slevy).

 

V ceně:

Doprava

5x ubytování s polopenzí v Chalet im Rohr

5denní skipas Grindelwald - Wengen

Turistická taxa

Kompletní cestovní pojištění

Vedoucí zájezdu

 

Více o cenách a nabídce se dozvíte ZDE 

Vše o cestovní kanceláři SMART travel  a o dalších zájezdech do Alp se dozvíte na jejich stránkách:

www.smarttravel.cz

Reklama