Zima jakoby nekončila, což si užívají zejména milovníci zimních sportů. Máme pro vás ostatní tip na lyžovačku až do konce května. V Rakouských Alpách, kde dole v údolí kvetou fialky a vy se ve výšinách proháníte na sjezdovce…

Lyžařská oblast Pitztal se nachází cca 60 km západně od Innsbrucku v Tyrolských Alpách. Je prostředním z trojice údolí, patřících do oblasti Ötztalských Alp (Ötztal, Pitztal, Kaunertal) a táhne se od města Imst v údolí Innu na jih v délce 45 km, kde je zakončeno zaledněným hřebenem Ötztalských Alp. Na začátku údolí se nachází populární středisko Hochzeiger, na konci údolí pak leží ledovcový areál Pitztal Gletscher a v těsném sousedství Rifflsee.

Pitztalský ledovec - nejvyšší rakouské lyžařské středisko
Nabízí vynikající sněhové podmínky od října až do konce května, je oficiálním tréninkovým střediskem německého národního mužstva. Nejrychlejší podzemní dráha svého druhu na světě „Pitzexpress“ zajišťuje jediné spojení oběma směry mezi údolím (1 740 m) a úpatím ledovcového střediska (2 840 m), které je od údolí odděleno strmými skalními hřebeny. Kabinová lanovka Pitz-panoramabahn dopraví lyžaře na nejvýše položenou horní stanici lanovky v Rakousku (3 440 m).

 

27. 4.-2. 5.

V ceně je zahrnuto
ubytování 4 noci
4x polopenze
doprava busem
kompletní pojištění
1x zdarma vstup do vyhřívaného bazénu v hotelu Seppl****

Cena: 8 590 Kč

Děti do 10 let s rodičem zdarma!
Děti do 15 let: 1 000,- Kč

Ubytování:

* 2- až 4lůžkové pokoje
* K dispozici 3 koupelny se sprchou a WC
* Nutné vlastní povlečení a ručníky.
* Česká kuchyně, snídaně formou bufetu, večeře 3 chody, možnost nákupu nápojů za Kč.
* Odjezdová místa: Praha, Chomutov, Most, Plzeň
* Sleva při vlastní dopravě 900 Kč.

Více si přečtěte ZDE

 

Další nabídku zájezdů můžete sledovat na www.smarttravel.cz

Reklama