Jarní počasí, výborné sněhové podmínky, nulové fronty u lanovek a laciné celodenní skipasy lákají do Špindlerova Mlýna stále více lyžařů. Na sjezdovkách leží 50 až 90 cm sněhu a lyžovat můžete za jarní cenu 590 korun. V prodeji jsou již také tzv. CHYTRÉ SEZÓNKY. Za předplatné 990 korun tak můžete brázdit svahy od 1. do 17. dubna za neuvěřitelných 60 korun na den.

„Sjezdovky stále denně upravujeme. Leží na nich 50 až 90 centimetrů sněhu a podmínky jsou stále výborné. V provozu máme čtyři lanovky a pět vleků. Návštěvníci se mohou těšit i na nulové fronty u lanovek, prázdné svahy a slunečné počasí. Samozřejmostí jsou i nižší ceny skipasů,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že skipasy za jarní cenu pořídí lyžaři za 590 korun. Junioři a senioři pak za 580 korun a děti za 510 korun. Děti do šesti let jezdí ve Špindlu zdarma. V případě, že si ale předplatíte tzv. CHYTROU SEZÓNKU, můžete lyžovat ještě mnohem laciněji. Konkrétně za předplatné CHYTRÉ SEZÓNKY ve výši 990 Kč budete moci lyžovat denně od 1.dubna až do Velikonočního pondělí 17.4.! Máte-li rádi ranní manšestr, užijte si ještě první dubnový víkend Fresh Track - fantastické ranní lyžování na prázdné sjezdovce ještě před oficiálním spuštěním lanovek včetně bohaté horské snídaně. Počet míst je však omezený, takže neváhejte s případnou rezervací. Do soboty se můžete navíc přijet podívat  na Mistrovství světa juniorů ve freestyle snowboardingu, které se po druhé v historii vrací do České republiky. O zábavu se postarají soutěže v disciplínách slopestyle a big air, do kterých je přihlášeno 122 jezdců z 16 zemí. Nebude chybět ani Mezinárodní Mistrovství ČR v alpských disciplínách nebo Skialpinistický den na Medvědíně.

špindl

Skiareál opět nabízí celozónní skipasy za bezkonkurenční cenu. CHYTROU SEZÓNKU na celou příští zimu za 4.990 Kč pořídíte jen do konce dubna 2017!

Sezónní skipas „CHYTRÁ SEZÓNKA“ je absolutně nejvýhodnější možností neomezeného lyžování v celém Špindlerově Mlýně, ale i na Slovensku. Skiareál ji lyžařům nabídl již v loňském roce a jejich obrovský zájem předčil očekávání. Výhodnou nabídku se tak rozhodlo středisko zopakovat i letos. „Ověřený systém prodeje je takový, že do 30. dubna si budou moci všichni zákazníci v e-shopu www.gopass.cz za 990 korun předplatit tuto výhodnou celosezónní permanentku. Ta se jim automaticky nahraje na jejich kartu GOPASS. Již po tomto prvním kroku budou moci na tento skipas lyžovat až do ukončení letošního zimního provozu našich zařízení, který očekáváme až 17. dubna na Velikonoční pondělí,“ uvedl obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že jarní lyžování tak dospělého vyjde na necelých 60 korun za den. Následně budou tito klienti v průběhu září a října 2017 vyzváni k doplacení zbylých 4.000 Kč, čímž si pořídí sezónku na zimu 2017/2018 za neuvěřitelných 4.990 Kč. Tato částka platí pro kategorii Dospělí. Junioři a senioři mohou lyžovat jen za 3.990 Kč a děti za 3.490 Kč. Běžná cena sezónního skipasu pak bude 15.990 Kč.

špindl

CHYTRÁ SEZÓNKA se tedy rozhodně vyplatí. „CHYTRÁ SEZÓNKA vyjde zhruba na třetinu ceny oproti permanentce pořízené v zimě. Ten, kdo ji nevyužije, je sám proti sobě. Její zakoupení se vyplatí i těm, kteří k nám přijíždějí lyžovat na tři víkendy během zimy nebo jen na jeden týden. Cena je totiž srovnatelná s cenou našeho šestidenního skipasu,“ doplnil ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek.Pořízení CHYTRÉ SEZÓNKY je stejně jako loni velmi snadné. Zakoupíte ji prostřednictvím věrnostního programu GOPASS, do něhož se může každý zcela zdarma kdykoli zaregistrovat. Pokud tedy ještě svou zákaznickou kartu s výhodami nevlastníte, staňte se členem a za padesátikorunovou zálohu si pořiďte i vy svou kartu Gopass, která bude následně i vaším skipasem. Kromě výhodné sezónky s ní můžete po celý rok čerpat nejrůznější slevy a výhody.

špindl

Více na www.skiareal.cz a www.gopass.cz