Fresh Track aneb ranní budíček každý víkend, který stojí za to!

Toužíte být na sjezdovce první, vychutnat si neposkvrněné kopce a užít si perfektně urolbovaný manšestr na prázdném svahu? Pak musíte vyzkoušet prémiovou službu Fresh Track. Skiareál Ještěd ji v letošní zimní sezóně nabízí poprvé, inspiroval se ale ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, kde se myšlenka na mimořádně atraktivní zážitek před lety zrodila. Ranní lyžovačka startuje každou sobotu a neděli v 7:30 a trvá dvě hodiny. Musíte si ji ale dopředu rezervovat, limitován je i počet osob. Ale stojí to za to! Na 45 metrů široké a 1,5 kilometru dlouhé sjezdovce Nová Skalka krájíte první stopu a jediné, co slyšíte, je křupání sněhu pod lyžemi. A věřte, že za dvě hodiny toho bez front u turniketů najezdíte mnohem víc než za celý den. Sportovní zážitek s prvními paprsky slunce pak zakončíte bohatou horskou snídaní z kuchyně JEŠTĚD Gastronomy, a to formou švédských stolů v nově zrekonstruované restauraci Můstek. V 10 hodin budete dokonale vyježdění, příjemně unavení a parádně nasnídaní. A den teprve začíná!

sn1.jpg

Nové večerní lyžování na Ještědu? S parádním výhledem na Liberec na jedné z nejdelších osvětlených sjezdovek v ČR!

Ve Skiareálu Ještěd můžete lyžovat od svítání až do večera. Zapomeňte ale na večerní lyžování, na které jste byli na Ještědu v minulosti zvyklí. Od letošní zimní sezóny jej můžete otestovat na nově vybudované nejmodernější sjezdovce Nová Skalka. V současnosti jde o třetí nejdelší sjezdovku pro večerní lyžování v Čechách, od prvního místa ji ale dělí bezmála dvě stě metrů. Provozovatelé střediska si dali obzvlášť záležet i na výběru osvětlovací techniky, těšit se můžete na velmi příjemné, výkonné, a přitom maximálně ekologické LED umělé osvětlení. A stejně jako ráno vás čeká precizně urolbovaný manšestr.

Na svahu za pár minut

Velkou devízou Ještědu je jeho skvělá dostupnost. Obyvatelé Liberce se k areálu dostanou pohodlně tramvají, do hodiny jste tu ale i autem z Prahy. Středisko je navíc nejpřístupnějším areálem v České republice. Pohodlně můžete zaparkovat třeba na velkokapacitním centrálním parkovišti nedaleko infocentra, pokladen i půjčovny. Pokud vás návštěva nově zmodernizovaného skiareálu láká a nechcete řídit, přijeďte skibusem! Stačí si rezervovat vstupenku a pohodlný autobus vás od stanice metra Palmovka přiveze do areálu a po lyžovačce zase zpět do Prahy. A za super cenu i se skipasem.

sn2.jpg

Moderní prodej skipasů i široké spektrum služeb

Novinkou letošní sezóny na Ještědu je možnost zakoupení nejvýhodnějších skipasů online prostřednictvím věrnostního programu GOPASS. Ceny již nejsou fixní, ale zobrazují se dynamicky podle vytíženosti střediska, počasí nebo podle počtu prodaných lístků. Stačí se zaregistrovat do věrnostního programu GOPASS a následně nakupovat nejlevněji skipasy, čerpat benefity členství a sbírat body, které následně proměníte třeba za slevy na občerstvení nebo servis lyží.

Novinkou je rovněž nový aprés ski bar na dojezdu sjezdovky Nová Skalka s nabídkou skvělého jídla, drinků, kávy a s příjemnou venkovní terasou. A pokud máte děti, vezměte je určitě s sebou! Skiareál pro ně na letošní zimu připravil opravdu široké vyžití. V dětské aréně Kubík Fun Park najdete zábavní zónu, tubingovou a sáňkařskou dráhu nebo jednoduchý snowpark. Využít můžete i profesionální lyžařskou školu s přátelskými instruktory a atraktivními výukovými prvky.