Zimu mám moc ráda. Sněží, padají vločky, malé hvězdičky - no prostě nádhera! Pak vykoukne slunce, pod nohama křupe zmrzlý sníh, nádherná procházka, super s někým srdci blízkým. Samotné je při procházce taky fajn - je to super relax, v hlavě si "uklidím" a těším se zase ze života. To je zima pro mě teď.

Ještě loni (a určitě i příští rok) pro mě zima znamená LYŽE - to je moje vášeň - té jsem propadla, jako jiný počítačovám hrám. Kdyby to jen šlo, lyžovala bych denně (t.č. jsem nemocná a ke všemu bez peněz - bude líp!). Ten pocit - svištím si to z kopce dolů - to se ničemu nevyrovná. Zase je mi ..náct let a pětatřicet. [oponu]

No nádhera! Jen mi tu radost kazí fronty u vleku a v ní někteří lidé, co spíš než lidé zaslouží nějaké jiné pojmenování. Přesto je zima moc krásná.

A co řekne za mě, jak mám zimu ráda? V létě, když je nádherné počasí a já si ho opravdu užívám, se mi v noci zdá, že lyžuji. Ještě něco  k lyžím patří, nebo spíš někdo: druhý člověk - spřízněná duše.

Toho človíčka si zase jednou najdu a do té doby mám "jen" = především své dvě sluníčka.

Přeji všem krásnou zimu!  A kdo ji nemá rád, ať si dá svařáček či grog a v teple se těší na léto.
sonaTak na léto se už také těším, ale zimu si pěkně užiji! A na lyžích někde v Alpách! Tedy pokud mi někdo napraví ta zablokovaná záda... To je bolest, sotva jsem se doplazila do redakce.

Dnešní téma: Zimní radovánky
Nemáte někdo nějaké fotografie ze zimní dovolené?
Nemáte ráda zimu? Co máte radši a proč?
Co pro vás zimní období znamená?
Odjíždíte pryč? Do tepla?
Kde jste prožila nejhezčí zimní radovánky?

Připomínám, že se to blíží...
Pravidla soutěže najdete zde.

Reklama