m1.jpg

Mölltaler Gletscher je jediným ledovcovým lyžařským střediskem v rakouských Korutanech. Je známé nejen jako středisko využívané pro kvalitní přípravu lyžařskými reprezentacemi z celého světa, ale i jako oblíbená destinace lyžařů z rodiny Gopass. Horské středisko si aktuálně ve spolupráci s Gopassem připravilo speciální nabídku na jarní lyžovačku, která láká na to nejlepší z ledovce za nejatraktivnější ceny. „V dubnu a květnu se lyžaři mohou těšit nejen na velmi dobré sněhové podmínky, ale i skipasy dostupné už od 19.-eur. Bude to exkluzivní tečka za jarní lyžovačkou na ledovci pro všechny fajnšmekry, pro které je jarní slunce na alpských sjezdovkách prudce návykovým požitkem,“ uvedl Adam Svačina, obchodně-marketingový manažer rakouských středisek TMR. Středisko nabízí skipasy standardně za flexibilní ceny a stejně to bude platit i v tomto případě. „Důležité proto bude, aby si lyžaři svou jarní lyžovačku dobře naplánovali už nyní,“ doplnil Svačina.

m2.jpg

Už tradičně tvoří velkou skupinu lyžařů na ledovci Mölltaler majitelé celosezonního skipasu Chytrá sezónka PREMIUM. Majitelé sezónky 2021/22 mohou na ledovci lyžovat neomezeně až do ukončení jarního provozu a využít přitom i další benefity – například ve formě slev v gastro provozovnách. Už brzy bude v nabídce Chytrá sezónka PREMIUM 2022/23, s níž bude na ledovci možné lyžovat opět už od června a během celé budoucí sezóny – a nejen na ledovci, ale i v dalších rakouských střediscích Ankogel a Innsbruck Muttereralm, dále ve střediscích Jasná a Vysoké Tatry (SK), Špindlerův Mlýn a Ještěd (CZ), stejně jako v polském středisku Szczyrk. Více informací najde veřejnost na stránce https://www.gopass.travel/.

m3.jpg

Lyžařské středisko Mölltaler Gletscher v jediné ledovcové oblasti Korutan nabízí sjezdovky všech náročností, od nejlehčích sjezdovek pro začátečníky až po náročné svahy pro tréninky vrcholových sportovců. Sezóna na ledovci Mölltal trvá od poloviny června do následujícího května s výškou sněhové pokrývky dosahující v top sezóně až 450 cm. Středisko má sjezdovky pro začátečníky, ale i terény pro pokročilé freeridery. Úžasné výhledy nabízí panoramatická restaurace Ice Palace v nadmořské výšce 2 800 m n.m., odkud se návštěvníkům otvírá nádherná scenérie 28 vrcholů. Aktuální informace o středisku jsou k dispozici na https://www.moelltaler-gletscher.at/.
62458e1ee9488obrazek.png

Reklama