Přední český provozovatel lyžařských středisek Snowhill, který má v portfoliu například krkonošská lyžařská střediska Herlíkovice, Šachty či Kamenec a západočeské Mariánky, představuje novinky na sezónu 2015/2016. A lyžaři se mají na co těšit.

Společnost investovala do odbavovacích systémů a zasněžování, dále pak do ubytování. V Herlíkovicích bude možné využít areál s ubytovací kapacitou 300 lůžek. Snowhill tak přináší rozšíření služeb a zvýšení komfortu pro lyžaře, ale ceny skipasů zůstávají stejné. Navíc mohou návštěvníci využít zvýhodněné ceny od pondělí do čtvrtka, senioři nad 55 let pak navíc ve středu. Snowhill tento týden také spustil každoroční předprodej skipasů za velmi výhodné ceny. Pokud si lyžaři pořídí celoroční skipas během října nebo listopadu, významně ušetří. Při nákupu do 1. 11. například u skipasu pro Herlíkovice ušetří až 1400 Kč.

Snowhill

Nejvíce novinek lyžaři najdou v krkonošském areálu Herlíkovice – Bubákov, vlajkovém lyžařském areálu Snowhillu. Pro zimní sezónu 2015/16 je hlavní novinkou kabinková lanovka ze záchytného parkoviště do areálu Bubákov v délce 172,5 m a s převýšením 27,50 m. Jedná se o čtyřmístnou kabinku s přepravní kapacitou 430 osob/hod.

V rámci modernizace zasněžovacího systému došlo v areálu Herlíkovice k navýšení počtu sněžných kanonů. Důvodem je snaha o zajištění vyšší využitelnosti systému při hraničních klimatických podmínkách a umožnění včasného zahájení provozu areálu. Celková investice se pohybuje v objemu cca 30 mil. Kč.  Vzniká zde také věrnostní program a dochází k vylepšení zařízení k odbavení lyžařů při nákupu skipasů. Návštěvníci mohou také využít nabídky produktu Czech Skipass.

Po roce bude v provozu opět ubytovací areál EDEN na dojezdu herlíkovických sjezdovek. Pro ubytované hosty v hotelu, apartmánech nebo turistické ubytovně nabízí Snowhill zvýhodněné skipasy a balíčky služeb. Spojení lyžařského areálu Herlíkovice a  ubytovacího areálu EDEN přináší ideální kombinaci pro zimní dovolenou rodin s dětmi i lyžařské výcviky školních skupin.

Snowhill

Velká změna se udála v gastronomii. Snowhill bude provozovat gastro zařízení ve vlastní režii, tak aby Herlíkovice nabídly služby přímo úměrné kvalitě areálu a očekávání zákazníků. Návštěvníci areálu se i letos budou moci těšit na testování nových modelů lyží zdarma a dopravu z Prahy do Herlíkovic a zpět formou skibusů.

Snowhill také investoval v areálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou. Díky zkvalitnění a navýšení počtu koncových zařízení zasněžovacího systému se tak podaří zajistit vyšší využitelnost systému při hraničních klimatických podmínkách a tím včasné zahájení provozu areálu. Pro areál Větrov bylo provedeno nejen rozšíření prostoru občerstvení, ale také posílení zásobování vodou z akumulačních nádrží. Celková investice se pohybuje v objemu cca 1,5 mil. Kč. Návštěvníci se také mohou těšit na nový věrnostní program. Pro lyžařskou veřejnost, firemní i skupinové akce nabízí Snowhill testování nových modelů lyží zdarma. Dále je zajištěna doprava skibusy z Prahy do Vysokého nad Jizerou a zpět za výhodnou cenu.

Do stejné technologie zasněžování jako v Herlíkovicích a Vysokém nad Jizerou investoval Snowhill také v areálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou. Celková investice se pohybuje v objemu cca 0,5 mil. Kč. Stejně tak mohou návštěvníci využít testovacích dnů nových lyží, věrnostního programu a dopravy skibusem z Prahy. Lyžařský areál bude také letos pořadatelem světových závodů na skibobech i vrcholných závodů Masters v alpských disciplínách, což přináší další zajímavý program lákající mnohé sportovní nadšence.

Také areál Mariánky v západočeských Mariánských Lázních investoval do modernizace technologií v oblasti zasněžování či nové sněžné rolby s navijákem, která umožní kvalitnější a rychlejší úpravu sjezdovek. Investice se pohybuje okolo 3,0 mil Kč.

Snowhill

„Jsme velice rádi, že můžeme našim věrným, ale i novým návštěvníkům nabídnout vylepšení komfortu a rozšíření služeb v našich areálech. A to vše při zachování cen skipasů,“ říká Michal Hošek, ředitel společnosti Snowhill. „Věřím, že lyžaři ocení kvalitnější sněhovou pokrývku díky instalované moderní technologii zasněžování, zvláště v situaci, kdy nám přírodní klimatické podmínky nebudou tolik přát. V Herlíkovicích pak věřím, že ocení výrazně rozšířené ubytovací kapacity přímo na dojezdu areálu a také kvalitnější gastro servis. Ve všech areálech pak sázíme na osvědčené cenové zvýhodnění všedních dnů pondělí-čtvrtek a stále vyšší popularitu 50% slevy pro lyžaře nad 55 let každou středu,“ dodává Michal Hošek.

„V rámci cenové politiky skipasů nechystáme letos žádné změny. Budou zachovány ceny z loňské sezóny i zvýhodněné jízdy pro všední dny od pondělí do čtvrtka. Cena denního skipasu je závislá dle hlavní či vedlejší sezóny nebo dle všedních dnů a víkendu. V Herlíkovicích je to pro dospělého 520 - 590 Kč, juniora 410 - 490 Kč a dítě 310 - 390 Kč. Dále mohou návštěvníci využít rodinné jízdné (2+1, 2+2), senioři mají slevu každou středu a areál jim nabízí 50% slevu pro lyžaře nad 55 let Senior Snowhill Skipass. Také v ostatních areálech zůstávají ceny skipasů stejné jako vloni,“ prozrazuje Radka Záhořová ze společnosti Snowhill.

„Pokud si lyžaři pospíší, mohou získat sezónní skipasy s výraznou slevou. Například v Herlíkovicích stojí celoroční skipas 7900 Kč. Ti, kdo si jej zakoupí do 1. 11., zaplatí pouze 6500 Kč, tedy o 1400 Kč méně. Dětský skipas v Herlíkovicích při nákupu do 1. 11. vyjde na 3800 Kč. Což je o 1000 Kč méně než běžná cena. Podobné slevy za včasný nákup nabízíme i v dalších areálech. Při nákupu celoročního skipasu v areálech Šachty a Kamenec do 1. 11. zde dospělí zaplatí pouze 4200 Kč a ušetří 900 Kč, děti zaplatí za celý rok pouze 3300 Kč a ušetří 800 Kč. Když si lyžaři pospíší s nákupem celoročního skipasu do 1. 11. v Mariánkách, zaplatí dospělí pouze 3800 Kč a děti 2300 Kč,“ doplňuje Michal Hošek.

Více na www.snowhill.cz.

Reklama